Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność kolejny raz realizować sesję zdjęciową Tym razem pod skrzydłami Style Coach Agnieszki Świst-Kamińskiej znalazł się Pan Krystian Potrykus.

Agnieszka Świst-Kamińska: Co wpłynęło na to, że zdecydował się Pan na sesję zdjęciową?

Krystian Potrykus: Zdecydowałem się na sesję zdjęciową, ponieważ chciałem zobaczyć jak to jest stanąć przed obiektywem i współpracować z profesjonalistami. Ponadto uważam, że to świetna pamiątka.

-Jak się Pan czuł w roli modela?

– W roli modela czułem się bardzo dobrze. Stanie przed obiektywem i pozowanie nie sprawiało mi żadnego problemu.

-Jak przebiegała praca ze Style Coachem?

– Praca ze Style Coach charakteryzowała się przede wszystkim profesjonalizmem i poważnym podejściem do sprawy, dlatego przebiegła bardzo pozytywnie. Style Coach starała się zrozumieć moje oczekiwania oraz potrzeby, co ma swoje odzwierciedlenie w dobrych zdjęciach. Dodatkowo atmosfera podczas sesji była naprawdę miła i luźna.

-Czy praca podczas sesji ze Style Coach to ciekawe doświadczenie?

– Niewątpliwie praca ze Style Coach to ciekawe doświadczenie, które wiele wnosi. Przede wszystkim sesja była indywidualna i wyjątkowa, zgodna również z moją wizją. Ponadto praca ze Style Coach pomaga przełamać stereotypy w myśleniu, pokazać naszą osobowość z nieco innej strony.

-Co uważa Pan za główną zaletę podczas współpracy ze Style Coachem przy sesji zdjęciowej?

– Główną zaletą podczas sesji zdjęciowej ze Style Coach była wspomniana luźna i miła atmosfera. Pozwoliło to czuć mi się swobodnie i otworzyć. Lepiej się pracuje, gdy ludzie potrafią się porozumieć.

-Czy poleciłby Pan innym pracę ze Style Coachem ?

– Oczywiście, że tak! Jak wspomniałem, to bardzo ciekawe doświadczenie, które wnosi coś nowego, ale także i dobra zabawa. Myślę, że każdy powinien zdecydować się na taką sesję i zmienić nieco swój wizerunek.

Dziękuję za rozmowę.

Za stylizacje do sesji dziękujemy salonowi  Strellson, a  także markom: Nike, Reebok.

strellson

Sesja zdjęciowa odbyła się w Timeless Gallery Group , której również bardzo dziękujemy.

Poniżej efekty naszej współpracy:

SC1_9153 SC1_9207 SC1_9294 SC1_9591