Zatoka Salerno to zatoka Morza Tyrreńskiego, położona na południe od Półwyspu Sorrentyńskiego, w południowych Włoszech. Amalfi to popularny nadmorski kurort, który każdego roku odwiedzany jest przez tysiące turystów z całego świata. Miasto usytuowane jest na malowniczych stromych klifach trawersujących wzdłuż morskiego wybrzeża i składa się głównie z wąskich krętych uliczek oraz niezliczonej ilości schodów.

Hotel położony w jednym z najpiękniejszych miejsc we Włoszech – wybrzeżu Amalfi nad zatoką Salerno. Znajduje się około 60km od lotniska w Neapolu. Usytuowany na klifie hotel, z którego podziwiać będą Państwo przepiękne krajobrazy, wspaniałe morze i ciepłe, południowo włoskie słońce. Hotel znajduje się w XVII-wiecznym klasztorze Monastero, który został odnowiony we wspaniałym stylu, z wieloma udogodnieniami.

Zakwaterowanie: Ciepłe, jasne pokoje z widokiem na morze. Pokoje są w rodzajach Superior, Deluxe i Deluxe Terrace. Pokoje urządzone są we włoskim stylu, ozdobione naturalnymi dodatkami, w łagodnych kolorach. Posiadają dużą łazienkę (z wanną lub prysznicem) i okna z pięknym widokiem na zatokę Salerno.

Restauracje: Południowe Włochy prócz niepowtarzalnego klimatu słyną również z wyśmienitej kuchni. W Monastero Santa Rosa posiłki można jeść na wspaniałym tarasie hotelowym z widokiem na zatokę popijając lokalnym limoncello lub wspaniałym winem. Posiłki przygotowywane w restauracji Santa Rosa są z najwyższej jakości produktów lokalnych.

Zatoka Salerno to zatoka Morza Tyrreńskiego, położona na południe od Półwyspu Sorrentyńskiego, w południowych Włoszech. Amalfi to popularny nadmorski kurort, który każdego roku odwiedzany jest przez tysiące turystów z całego świata. Miasto usytuowane jest na malowniczych stromych klifach trawersujących wzdłuż morskiego wybrzeża i składa się głównie z wąskich krętych uliczek oraz niezliczonej ilości schodów.

Hotel położony w jednym z najpiękniejszych miejsc we Włoszech – wybrzeżu Amalfi nad zatoką Salerno. Znajduje się około 60km od lotniska w Neapolu. Usytuowany na klifie hotel, z którego podziwiać będą Państwo przepiękne krajobrazy, wspaniałe morze i ciepłe, południowo włoskie słońce. Hotel znajduje się w XVII-wiecznym klasztorze Monastero, który został odnowiony we wspaniałym stylu, z wieloma udogodnieniami.

Zakwaterowanie: Ciepłe, jasne pokoje z widokiem na morze. Pokoje są w rodzajach Superior, Deluxe i Deluxe Terrace. Pokoje urządzone są we włoskim stylu, ozdobione naturalnymi dodatkami, w łagodnych kolorach. Posiadają dużą łazienkę (z wanną lub prysznicem) i okna z pięknym widokiem na zatokę Salerno.

Restauracje: Południowe Włochy prócz niepowtarzalnego klimatu słyną również z wyśmienitej kuchni. W Monastero Santa Rosa posiłki można jeść na wspaniałym tarasie hotelowym z widokiem na zatokę popijając lokalnym limoncello lub wspaniałym winem. Posiłki przygotowywane w restauracji Santa Rosa są z najwyższej jakości produktów lokalnych.

Z podziękowaniem dla Naszego Partnera.

LOGO - Luxury Travel