Nowoczesny hotel w Szwajcarii, położony u podnóża przełęczy Flüela oferuje spektakularne widoki na panoramę Davos, różnorodność kulinarną, a także eleganckie spa idealne do wypoczynku i relaksu. Położony w malowniczej scenerii w najwyższym mieście Europy (1,560 m n.p.m.) oferuje 216 komfortowych i przestronnych pokoi, w tym 25 apartamentów – wszystkie wyposażone zostały w balkony. Hotelowe restauracje zapraszają na wyrafinowane dania, a bar Nuts & CO o nowoczesnym alpejskim wystroju na przekąski i napoje. Alpine SPA o powierzchni 1200 m² składa się z basenu na świeżym powietrzu, basenu krytego, saun, łaźni parowych, siłowni i sali do jogi. Dla najmłodszych gości hotel przygotował fantastyczny klubik z profesjonalną, wykwalifikowaną opieką.

Najważniejsze udogodnienia: spa i centrum odnowy biologicznej z 14 gabinetami zabiegowymi, basenami – jeden na świeżym powietrzu; w pełni wyposażona siłownia i strefa jogi; klub dla dzieci oferuje szeroką gamę rozrywek. Hotel posiada również sklepy narciarskie z dużym wyborem wysokiej klasy sprzętu.

 LOGO - Luxury Travel