Zachwycający położeniem w dolinie Urseren hotel Chedi wznosi się w mieście Andermatt, które oczaruje każdego alpejskim klimatem. Zimą cieszą oczy gości pokryte nieskazitelnie białym śniegiem zbocza, latem zielone pola i pełne kwiatów łąki. We wnętrzach hotelu, dopracowanych do najmniejszych detali, tradycyjne drewniane materiały przełamują surowość kamieni i stwarzają przytulną atmosferę. Hotel oferuje komfortowe zakwaterowanie w eleganckich pokojach i apartamentach.

Najważniejsze udogodnienia: światowej klasy restauracje i bary; ekskluzywne spa z 2 basenami (krytym i na wolnym powietrzu) i szeroką ofertą zabiegów na ciało, w większości opartych na naturalnej recepturze; zajęcia jogi, treningi pod okiem specjalistów, sprzęt fitness, fińska sauna. Gościom, którzy chcieliby podziwiać surową górską naturę, proponujemy przejazd słynnym Glacier Express. Natomiast kolejka liniowa Gemsstockbahn zabiera narciarzy i snowboardzistów na szczyty pasma górskiego Gemsstock, aby mogli cieszyć się całodziennymi zjazdami. Nie bez przyczyny Andermatt jest uznawany za najlepsze miejsce do uprawiania sportów zimowych.

LOGO - Luxury Travel