Dziś o modzie opowiada Gabriela Kugla z bloga gabrielakugla.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla ciebie moda? 

 Gabriela Kugla: Moda jest dla mnie nieodłączną cząstka mojego życia. Nie wyobrażam sobie dnia bez dawki codziennych inspiracji, czy bez prowadzenia bloga modowego. Dzięki niemu mogę podzielić się swoją pasją z innymi oraz inspirować kobiety nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

 -Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce? 

 -Moda do Polski przychodzi z ogromnym opóźnieniem ponad to Polacy nie są do końca gotowi na  niektóre trendy. Widzę to na swojej podstawie, gdzie mój styl odbiega bardzo od gustu innych kobiet. Zdarza się, że wywołuje on zachwyt, a czasem wręcz odwrotnie co jest bardzo przykre bo bycie nietuzinkowym nie powinno wywoływać negatywnych emocji.

 -Skąd czerpiesz inspiracje? 

-Inspiracje czerpie nie tylko z blogów, czy portali modowych, ale największą inspiracją są ludzie, którzy mnie otaczają. Często podpatruje niektóre trendy i staram się je łączyć z moim stylem.

-Jak określiłabyś swój styl? 

-Mój styl jest bardzo zróżnicowany. Nie lubię się określać, gdyż jest to w pewnym stopniu ograniczenie. Uwielbiam mieszać style począwszy od boho po street style dlatego uważam, że ciężko jest go określić.

-Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła? 

-Istnieją elementy garderoby, które mi się nie podobają, ale nie ma rzeczy, której bym na siebie nie założyła.

-A rzecz, która stanowi must have w Twojej garderobie to… ? 

-Zdecydowanie rurki z wysokim stanem. Można je połączyć na setki różnych sposobów. Czasem mam takie dni, że nie wiem co na siebie włożyć. Wtedy na ratunek idą właśnie te spodnie do nich klasyczny biały top, botki i stylizacja gotowa.

-Twoje życiowe motto? 

-„Zawsze pamiętaj, że cała Twoja ciężka praca w końcu się opłaci, a gdy to się stanie, będzie to jeden z najbardziej satysfakcjonujących momentów Twojego życia. „

Serdecznie dziękuję za rozmowa i zapraszam na bloga Gabrieli.

110955934_800_s.1483152381