Ten ekskluzywny hotel to odrestaurowana XVII-wieczna rezydencja, łącząca piękno otaczającej natury z prawdziwie wyszukanym stylem wystroju wnętrz oraz włoską gościnnością. Składa się z 68 pokoi, siedmiu apartamentów i pięciu apartamentów Deluxe. Wszystkie są bogato zdobione, mają piękne tarasy, a ich łazienki przypominają miniaturowe SPA.

Fonteverde to doskonałe połączenie klasycznego piękna i nowoczesności oraz luksusu z relaksem. Ostatnio prestiżowe czasopismo podróżnicze „Travel + Leisure” przyznało mu tytuł „Najpiękniejszego nowego Spa w najpiękniejszym miejscu na świecie”.

Lokalizacja: hotel znajduje się 200 km od lotniska w Rzymie i 170 km od lotniska we Florencji.

Restauracje: lokal Ferdinando I poleca tradycyjne włoskie potrawy zapewniające niepowtarzalne doznania kulinarne i bogactwo smaków wynikające ze stosowania naturalnych składników i z kunsztu mistrza kuchni. Dla chętnych organizowane są lekcje gotowania.

Sport i rekreacja: okolice hotelu zachęcają do jazdy konnej, wycieczek rowerowych, trekkingu, gry w tenisa oraz golfa. Spa oferuje Gościom termalne kąpiele w basenie, bioaquam, masaże wodne, intensywne programy odnowy biologicznej oraz zdrowotnej.

LOGO - Luxury Travel