Hotel Hermitage usytuowany jest przy przepięknej, piaszczystej zatoce Biodola i  otoczony bujną roślinnością Toskańskiego Parku Narodowego. Został zbudowany na początku 1950 roku, na terenie małej wioski rybackiej, przez genueńskiego arystokratę Paola De Ferrari, który dosłownie zakochał się od pierwszego wejrzenia w krystalicznie czystej szafirowej wodzie pięknej zatoki Biodola oraz jej nieskażonym naturalnym środowiskiem.

Zakwaterowanie: każdy pokój został urządzony w stylu śródziemnomorskim i posiada własny taras lub balkon, które zdobią pelargonie i inne bujnie kwitnące rośliny. Hotel zapewnia wszelkie niezbędne udogodnienia, które stanowią gwarancję udanego pobytu każdemu Gościowi.

Udogodnienia i atrakcje: Hotel oferuje swoim Gościom  3 baseny z morską wodą, luksusowe zaplecze sportowe w tym także 9-dołkowe pole golfowe oraz wspaniałe SPA. Miłośnicy aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu mogą uprawiać jogging, pograć w tenisa, siatkówkę lub piłkę nożną. Goście, którzy przede wszystkim pragną się zrelaksować, mogą wybrać się na zajęcia pilates. Hotel Hermitage ponadto umożliwia swoim Gościom wypożyczenie łodzi, snorkeling lub lekcje nurkowania (za dodatkowa opłatą). Do dyspozycji najmłodszych Gości jest plac zabaw, kąpielisko na plaży oraz mini klub (dla dzieci).

 LOGO - Luxury Travel