Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność współpracować z Justyną Bolek , Slavica Dance, którą prowadzimy Cool Huntingowo. Nasza klientka, Justyna Bolek, to autorka najnowszego projektu SLAVICA DANCE- połączenia tańca ludowego z nowoczesnymi formami fitness. Justyna jest pasjonatką aktywności fizycznej, w 2010 r. ukończyła z tytułem magistra Odnowy Biologicznej i Wychowania Fizycznego AWFiS w Gdańsku. Jest Dyplomowanym  Choreografem i Instruktorem Tańca oraz Instruktorem Fitness. Była m.in. choreografką Donatana i Cleo. Współpraca polegała na zmianie wizerunkowej naszej klientki. Sesja zdjęciowa odbyła się w klubie Blok Fit Gdańsk, a efekty naszej owocnej współpracy możecie podziwiać poniżej. Chcielibyśmy podziękować:

za fryzurę: Joanna May-Majewska

makijaż: Marzena Niewiarowska

stylizacja: Szkoła Męskiego i Damskiego Stylu

foto: Sylwester Ciszek

marki we współpracy, z którymi przygotowaliśmy stylizacje

Simple, Mede in G, Sugarfree, Cardio Bunny

Agnieszka Świst-Kamińska:Jak się Pani czuła w roli modelki?’

Justyna Bolek: Czułam się fantastycznie! Uwielbiam pozować, sprawia mi to ogromną przyjemność pod warunkiem, że współpraca z fotografem jest udana, a Pan Sylwester to mistrz obiektywu! J

-Co się Pani podobało najbardziej podczas sesji zdjęciowej?

-Moje stylizacje, które przygotowała Pani Agnieszka. Dzięki nim czułam się komfortowo, a przede wszystkim kobieco. Makijaż pani Marzenki dopełnił całość sesji.

-Co wnosi współpraca ze Style Coach podczas sesji?

-Poczucie, że moja sesja była indywidualna i wyjątkowa. Każda sekunda w trakcie sesji była barwna i kolorowa. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć.

-Dlaczego Pani się zdecydowała na sesję zdjęciową?

Dobrze mieć w portfolio firmy profesjonalne zdjęcia. Cieszę się, ponieważ na zdjęciach został przedstawiony m.in. mój businessowy wizerunek, a to wnosi pewien rodzaj komfortu, jeżeli wysyłam ofertę do klienta.

-Czy poleciłaby Pani innym kobietom zrobienie takiej sesji?

-Oczywiście, że tak! Uważam, że każda z nas powinna oddać się magicznej chwili przed obiektywem. Dzięki niej stajemy się silniejsze, a nasze piękno nabiera jeszcze większych kobiecych barw.

Dziękuję za rozmowę.

SC1_2193 SC1_2397 SC1_2416 SC1_2502