Blokfit to nowoczesny obiekt sportów wspinaczkowych we Wrzeszczu na terenie Garnizonu. Znajduje się przy samej ulicy Słowackiego, 3 minuty od największego w Gdańsku centrum handlowego Galeria Bałtycka. Blokfit oferuje bouldering czyli nową formę wspinania, która jest dostępną dla każdego, niezależnie od wieku, masy ciała, posiadanego sprzętu czy doświadczenia wspinaczkowego. Bouldering od klasycznej wspinaczki sportowej różni się tym, że wspinamy się na mniejszą wysokość ( 5 metrów) korzystając z fantazyjnie w różnych płaszczyznach ustawionych ścian, dzięki czemu pracują intensywniej wszystkie partie mięśni sportowca oraz nie ma potrzeby asekuracji z użyciem liny. Zamiast liny asekuracją jest gruby, miękki materac, na który bezpiecznie schodzimy lub spadamy, w sytuacji gdy nasz głód adrenaliny domaga się zbyt mocnych wrażeń podczas wspinaczki. Brak konieczności używania liny oszczędza nam jeszcze jednego często kłopotliwego obowiązku – konieczności asekurowania lub bycia asekurowanym przez drugą osobę! Blokfit oferuje ok. 230 dróg wspinaczkowych na 7 poziomach trudności, oznaczonych odpowiednimi kolorami. Każdy odwiedzający to miejsce stosownie do swoich możliwości fizycznych znajdzie z pewnością coś dla siebie. Do BlokFit można przyjść i spróbować swoich sił zarówno w pojedynkę jak i w licznym gronie.  Obiekt z jego infrastrukturą dostarcza dużą dawkę wrażeń oraz wyzwań sportowych a kadra gwarantuje profesjonalną obsługę i mile spędzony czas. Szkoła Męskiego Stylu miała również okazję współpracować z BlokFit podczas sesji zdjęciowej z Justyną Bolek. Sesja była wykonywana właśnie w pięknych wnętrzach klubu. Zdjęcia mogliście już podziwiać w naszym poście – wywiadzie z Justyną. Serdecznie wszystkim polecamy BlokFit i zostawiamy Was z porządną dawką ciekawych zdjęć!

10986829_968260783192256_4530939420765770552_o Boulder1 Boulder2

 SC1_2502 SC1_2416