Agnieszka Świst-Kamińska: Jak podobała się Pani sesja Agnieszki Świst-Kamińskiej i Bartka Jędrzejaka dla Giacomo Conti ?

Monika Wolny: Sesja bardzo mi się podobała. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do tematu Pani Agnieszki. Taka sesja to świetne doświadczenie, które uczy i kształtuje. Cała sesja przebiegła w przemiłej atmosferze, dzięki czemu praca była samą przyjemnością. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w takim projekcie

-Co myśli Pani o takim rodzaju współpracy?

-Uważam, że to bardzo fajna forma współpracy, która  jak już wspomniałam kształtuje i stanowi świetne doświadczenie. Na co dzień rzadko się spotyka tak życzliwych ludzi, więc fajnie poznać kogoś kto zna się na rzecz, przekazuję swoją wiedzę i jest miły.

-Co według Pani taka współpraca może wnieść do firmy Giacomo Conti?

-Taka forma współpracy z pewnością wpłynie na rozszerzenie wiedzy o firmie. Mo kobiety mają wpływ na modę, niezależnie czy jest damska czy męska. Uważam, że nie warto się zamykać tylko na jedną płeć i kreować trendy wśród niej. Taka współpraca będzie na pewno owocna i pozwoli dotrzeć Giacomo Conti do szerszej publiczności, zdobyć nowych potencjalnych klientów.