MMC Studio to duet absolwentów Katedry Ubioru ASP w Łodzi. Duet tworzy Ilona Majer i Rafał Michalak, którzy od zawsze podporządkowują modę własnej stylistyce. MMC STUDIO to prostota i puryzm formy zamkniętej w ultranowoczesnej tkaninie. Duet może pochwali się DOSKONAŁOŚCI MODY Twojego Stylu, tytuł PROJEKTANTA ROKU, nominację Elle Style Awards. Ponadto swoje kolekcje prezentowali na wielu polskich i zagranicznych pokazach. Współpracowali również z operą i teatrem.

W tym roku duet obchodzi swój 20. jubileusz. Ilona i Rafał postanowili połączyć rocznicę z premierą najnowszej kolekcji marki. Premiera najnowszej kolekcji odbyła się 20 kwietnia w Warszawie. Tym razem duet zdecydował się na jedną z ulubionych lokalizacji polskich projektantów, czyli Soho Factory, a konkretnie wybrali Białą Halę.

Pokaz rozpoczął się  wyjściem samych modeli. Mini kolekcja była mocno streetwearowa,a kolorystycznie skupili się na czerni i momentami bieli. Wśród rzeczy znalazł się oversizwe t-shirty, luźne spodnie z lampasami oraz bluza z kapturem. Po tym pokazie na scenę wkroczyły modelki. Kolekcja damska obok streetwearowych klimatów nawiązujących do męskiej linii, skrywała też folk i glam. Duet tym razem proponuje tkaniny takie jak: jedwabie farbowane metodą degrade, materiały z aluminiową membraną, które nadają projektom trójwymiarowy charakter oraz współczesną wersję łowickiego pasiaka przygotowanego przez małą florencką manufakturę na specjalne zamówienie autorów kolekcji.

IMG_0123 IMG_0125 IMG_0128 IMG_0131 IMG_0132 IMG_0134 IMG_0135