1.Restauracja Solaris.

Restauracja Solaris znajduje się w hotelu, w otoczeniu gotyckiej architektury, z kórej słynie Toruń, 70 metrów od Ratusza Staromiejskiego i Kościoła Mariackiego. Restauracja ma bogate i smaczne menu , a także spory wybór win. To idealne miejsce na spotkanie biznesowe. Ponadto są sale konferencyjne mieszczące do 60 osób – w profesjonalny sposób można zorganizować szkolenia, rozmowy i konferencje. oraz hotel, gdzie można wynająć pokój.

solaris restauracja

2. Restauracja Sfera by Sebastian Krauzowicz

Restauracja Sfera zachwyca zarówno smakiem, jak i pięknie podanymi potrawami. Znajdziemy w niej polskie przysmaki podane w nowoczesny i nieszablonowy sposób, bajeczne, oryginalne desery sezonowane wędliny własnej produkcji i… co najważniejsze w przypadku restauracji spotkamy utalentowanego szefa kuchni. Niewątpliwym atutem restauracji jest letni ogródek, który umożliwi rozkoszowanie się smakiem potraw na świeżym powietrzu. Restauracja jest świetnym miejscem na spotkania biznesowe, zarówno te mniejsze jak i większe. Znajduje się w Hotelu Copernicus, także oprócz restauracji jest możliwość wynajęcia pokoi, a także sal konferencyjnych.

sfera

3. Restauracja 1231

Karta menu Restauracji Hotelu 1231 zadziwia bogactwem i różnorodnością potraw. Jest starannie pielęgnowana, a receptury nieustannie udoskonalane. Doskonałym uzupełnieniem są karty win oraz drinków. Oferta kulinarna jest niezwykle bogata. Samoobsługowy bufet z świeżym wypiekanym na miejscu różnorodnym pieczywem, a także smażone na indywidualne zamówienie omlet, jajecznica umożliwią skomponowanie najważniejszego posiłku dnia zgodnie z upodobaniami. Restauracja znajduje się w Hotelu, w którym znajdują się dwie funkcjonalne sale konferencyjno-szkoleniowe.

1231