Agnieszka Świst-Kamińska miała przyjemność stanąć przed obiektywem Mia Docci, zawodowej artystki. Sesja miała na celu ukazania drzemiącej kobiecości i wydobycie jej na zewnątrz. Zamysłem sesji było przedstawienie Style Coach Agnieszki Świst-Kamińskiej w innej odsłonie. Mia Docci z kobiety sukcesu, którą na co dzień jest Agnieszka Świst-Kamińska, stworzyła jej romantyczną wersję, która drzemie w każdej kobiecie. Pomogli przy tym specjaliści – projektanci urody Style Coach. Podczas sesji Agnieszka Świst-Kamińska została oddana w ręce profesjonalistów, którzy podkreślili  atuty jej urody. Delikatny makijaż, ułożenie włosów, a także odpowiedni dobór elementów garderoby i biżuterii pozwolił podkreślić romantyczną stronę Pani Agnieszki.

2 Mia

Praca z Mia Docci odbyła się na profesjonalnym poziomie. Artystka ma niezwykłą wyobraźnię oraz jest niezwykle utalentowana osobą. Potrafi podejść do klienta indywidualnie i spełnić jego oczekiwania. Współpraca przyniosła satysfakcjonujące efekty zarówno dla artystki jak i modelki w postaci świetnych zdjęć, które Państwu prezentujemy.

3 mia

Chciałybyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy mieli swój wkład w sesji zdjęciowej:

Jagi Hupało za stylizację włosów,

Firmie Pradell za biżuterię,

Firmie Malgrau za odzież,

Marzenie Niewiarowskiej za profesjonalny makijaż,

Studio Moko za rzęsy.

Sesja zdjęciowa to przyjemność. Dlatego polecamy drogi Panie, abyście wybrały się na taką sesję. Dzięki niej poczujecie się kobieco.