W czwartek, 21 stycznia, odbyła się premiera bardzo oczekiwanego nowego filmu Patryka Vegi, „Pitbull. Nowe porządki”. Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Głównym bohaterem „Nowych porządków” jest Majami, niepokorny policjant z mokotowskiej komendy. Gdy zaczyna on rozpracowywać grupę gangsterów, na swojej drodze spotyka bohaterów dawnego „Pitbulla”: Gebelsa, Igora i Barszczyka.

Niewątpliwa zaletą filmu „Pitbull. Nowe porządki” jest autentyzm. Vega położył ogromny nacisk na realizm. Przeniósł prawdziwe sytuacja oraz dialogi na duży  ekran.  Fabuła jest ciekawa i pokazuje inne spojrzenie a policje.

„Pitbull. Nowe porządki” nie jest dobrze nam znanym „Pitbullem”, ale jest równie ciekawy. Opowiadane przez reżysera  historie niosą się same. Gra aktorska jest na najwyższym poziomie, dobra muzyka i sceny sprawiają, że film dobrze się ogląda. Nowy Pitbull to przede wszystkim odważne sceny, dobre i mocne kino, które ogląda się z przyjemnością. Dnie zabrakło również wstawek humorystycznych, które sprawiają, że cała sala się śmieje.

Ponadto Szkoła Męskiego Stylu współpracowała w formie partnerstwa – to dla nas wielki zaszczyt! Producent, Emil Stępień, podziękował nam za nasze zaangażowanie:

„Bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie i współpracę w formule Partnerstwa przy naszym najnowszym projekcie filmowym „Pitbull. Nowe porządki”. Jest mi niezmiernie miło po lekturze Państwa pisma i wraz z moim wspólnikiem – Patrykiem Vegą – chcielibyśmy odwzajemnić wyrazy sympatii oraz uznania za ten nasz pionierski proces współpracy. Film „Pitbull. Nowe porządki” to film w gatunku kina męskiego, aczkolwiek z szeroką ofertą dla widowni kobiecej, poprzez swój humor, ale także prawdziwe męskie postaci bohaterów fabuły. Szyk, klasyka, jakość czy np. perfekcjonizm to nie tylko atrybuty „męskiego stylu” ale także wizytówka portfolio naszych produkcji filmowych. Dlatego m.in. nasza współpraca była w pełni uzasadniona, zarówno od strony merytorycznej, ale również estetycznej.”

Serdecznie zapraszamy do kin na „Pitbull. Nowe porządki”. Na pewno nie pożałujecie.

 zdjecie zdjecie2