Szkoła Męskiego Stylu przeprowadziła kolejną spektakularną metamorfozę. Pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska stuningowała kolejnego klienta. Tym razem pod jej skrzydła trafił młody biznesmen Piotr Król.

Doradca ds. wizerunku stworzyła wspaniałe stylizacje, dzięki którym podkreśliła wszystkie atuty sylwetki klienta i zamaskowała mankamenty. Właściciel prężnie rozwijającej się firmy określa się jako „kreatywny umysł ścisły” i przyznaje, że do tej pory nie interesował się modą: „Zawsze coś analizuję. Nie przywiązywałem wagi do tego, jak wyglądam.”. Dzięki szczegółowemu przeglądowi garderoby, intensywnej pracy nad stworzeniem nowych outfitów oraz wykreowaniu efektownej fryzury pan Piotr zwrócił na siebie uwagę otoczenia. Klient z zadowoleniem stwierdza: „Ludzie, z którymi przebywam, widzą pozytywne efekty.”.

Jednak style coaching to nie tylko stylizacje, to również praca nad samooceną, odzyskanie wiary w siebie i wytyczenie nowych celów. Przemiana wewnętrzna to proces długotrwały. Systematyczna współpraca ze style coachem również w tym przypadku przyniosła wyczekiwane owoce. Pan Piotr Król podkreśla, jak ważne jest kontynuowanie serii spotkań z profesjonalnym doradcą ds. wizerunku: „Dla osoby technicznej, jaką ja jestem, jest to podstawa. Ludzie odbierają specjalistę przez pierwsze wrażenie.”.

Agnieszka Świst-Kamińska zapoznaje swoich klientów z dobrymi obyczajami. Savoir vivre oraz dress code biznesowy to podstawa dla każdego, kto marzy o sukcesach finansowych i rozwoju kariery zawodowej. Dzięki empatii oraz odpowiedniemu podejściu do swoich podopiecznych style coach wypracowuje zamierzone cele wizerunkowe. Piotr Król opowiada o tym, jak klienci zaczęli dostrzegać jego profesjonalizm: „Teraz jestem gdzieś pomiędzy hardcorowym specjalistą informatykiem a menedżerem banku. Ludzie, którzy nie są specjalistami w mojej dziedzinie (a to 99% moich klientów), odbierają mnie bardziej profesjonalnie niż moich współpracowników, którzy znacznie przewyższają mnie wiedzą w swoich specjalizacjach.”.

Uwieńczeniem długotrwałej pracy style coachingowej była zjawiskowa sesja zdjęciowa. Agnieszka Świst-Kamińska już przed realizacją projektu opisała klientowi wizję efektu końcowego. Dzięki stworzeniu odpowiedniej atmosfery pan Piotr poczuł się przed obiektywem jak ryba w wodzie. Zrozumiał, że obecność style coacha w tak stresujących sytuacjach jest bardzo pomocna: „Sesja była super. Style coach zadbała o fajne miejsce oraz odpowiedni strój.”.

Konsultacje style coachingowe to doskonała oferta dla każdego, kto chciałby zmienić nie tylko swoją garderobę, ale również swoje życie. Dzięki nim można spojrzeć na wiele aspektów z całkiem nowej perspektywy. Zapytaliśmy pana Piotra o to, komu w szczególności poleciłby konsultacje. Zadowolony klient stwierdził: „Oczywiście każdemu przedsiębiorcy i menedżerowi, ale nie tylko. Każdemu, kto jest specjalistą i ma ścisły umysł.”.

Szkoła Męskiego Stylu składa serdeczne gratulacje panu Piotrowi Królowi i życzy sukcesów w realizacji kolejnych celów na mapie marzeń. Zapraszamy do obejrzenia pięknych fotografii, które wykonał Sylwester Ciszek. Kreatywnemu fotografowi składamy serdeczne podziękowanie za uwiecznienie efektów naszej pracy. Dziękujemy również Joannie Majewskiej za wykreowanie efektownej fryzury oraz firmie Strellson za udostępnienie stylowej garderoby do sesji zdjęciowej. Odzież firmy Strellson często pojawia się w naszych stylizacjach, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Dzięki niej tworzymy różnorodne outfity, które nie tylko są na czasie, ale również odzwierciedlają osobowość naszych klientów.

Szkoła Męskiego Stylu