1.Kawiarnia Lenkiewicz

Obłędne desery lodowe w otoczeniu toruńskiej starówki – czego można chcieć więcej? Bardzo duży wybór smaków, aż ciężko się zdecydować, ale nie ma obaw, każdy z pewnością znajdzie smak dla siebie. Oprócz pysznych lodów do wyboru wszelkiego rodzaju ciasta i pyszna kawa.

lenkiewicz

2.Cukiernia Sowa

Cukiernia Sowa tradycja ze smakiem od 1946 roku. Wysoka jakość produktów, delikatne, kremowe torty, słodkie, deserowe ciasta, kruche drożdżówki, złociste pączki, owocowe babeczki, ręcznie robione praliny. Można wymieniać bez końca. Wszystko niepowtarzalne i wyjątkowe. Tworzone z pasją i zaangażowaniem. Całości dopełnia kawa, aromatyczna Sowa Caffe stworzona specjalnie dla Cukierni Sowa pod okiem włoskich specjalistów. Delikatna, z wyraźnie wyczuwalnym posmakiem czekolady, pieczonego chleba, migdałów i suszonych owoców z pewnością poruszy zmysły każdego.

sowa

3. Cafe Atmosphera.

Doskonałe miejsce na rozmowę ze znajomymi, spotkanie przy kawie. Kawiarnia oferuje włoską kawę najwyżej jakości – świeżo mieloną. Do wyboru kawy jednorodne i ponad 100 rodzajów herbat. Dostępne organiczne kawy i herbaty a także za kawę bezkofeinowa.

atmosphera

4. Perks

Genialne miejsce zarówno dla fanów kultowych „Przyjaciół” jak również dla osób chcących się napić naprawdę dobrej kawy.Kawa dobrej jakości, duży wybór kaw smakowych, dodatkowo soki świeżo wyciskane, koktajle. Wystrój w stylu kultowego serialu 'przyjaciele’ do złudzenia przypomina ekranową kawiarnię, a grające w tle odcinki dodają temu miejscu przytulną atmosferę.

perks