Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność współpracować przy organizacji sesji zdjęciowej dla marki Lavashka.

Lavashka to marka oferująca ręcznie robione ozdoby do włosów oraz biżuterię. Mottem marki jest „Bo codziennie jesteś księżniczką”, co odzwierciedlają projekty, stworzone z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Warto dodać, że marka znana jest z szyfonowym spódniczek dla dziewczynek, dzięki którym każda może poczuć się jak księżniczka z ulubionej bajki. Obecnie marka poszerzyła swój asortyment o wspomniane ozdoby.

Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, przygotowała stylizację dla marki laVashka. Przy sesji współpracowali:

  • Zdjęcia: Zuza Reinhard,
  • Modelka, make up: Waleria Szewczyk,
  • Ubrania: Renee.
  • Zdjęcia: studio Brooklyn w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę podczas sesji, tak zgraną ekipę oraz za zaufanie. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z sesji fotograficznej.