W jednym z postów z cyklu „lekcja stylu dla Pań”, pisałyśmy, że hitem tego sezonu stał się bieliźniany trend. Moda na przezroczystości sprawiła, że z ukrycia wyszły body, które dziś wzięłyśmy pod lupę.

Body cieszyło się niezwykłą popularnością w latach 90. Zapewne pamiętacie, że nosiła je (do również uwielbianych na dzień dzisiejszy – mom jeans) Baby z „Dirty Dancing” i bohaterki kultowego serialu Beverly Hills 90210.

Body świetnie eksponują atuty i ukrywają dobre mankamenty n. lekko wystający brzuszek. Stanowią świetną alternatywę dla bluzek. Bardzo dobrze zgrają się zarówno ze spódnicą czy spodniami . Ich elastyczne materiały pięknie podkreślają kobiecą talię. W sklepach znajdziemy wiele odpowiednich modeli – sportowe, koronkowe, z falbankami, wycięte czy zabudowane, a także udające koszule. Wybór jest tak ogromny, że każda z Pa znajdzie coś dla siebie. Można wybrać fasony eleganckie, odważne, które świetnie sprawdzą się na wieczorne wyjścia lub te, które można nosić na co dzień. Ciekawy look stworzysz łącząc zabudowane body z eleganckimi spodniami oraz marynarką lub stylową narzutkę. Jeśli wybierasz się na randkę, postaw na seksowne koronkowe body, lub body z modnym wciąż dekoltem hiszpanka, a do tego szpilki. Możesz również zdecydować się na body udające koszule i zestawić z czarną ołówkową spódnicą. W ten sposób stworzysz elegancki zestaw. Dziś przedstawiamy Wam propozycje naszych blogerek: Sandicious, Ewa, Beata i Lilly Marlene . Jak Wam się podoba?

body blogerki