Tydzień temu powitaliśmy wiosnę. Wraz z nią na dno naszych szaf odkładamy trapery i kozaki. Zastępujemy je modnymi sandałkami i seksownymi szpilkami. Dziś razem ze sklepem STILI przygotowałyśmy dla Was przegląd najmodniejszych szpilek na te sezon. Jaki model stanowi must have? Zobaczcie sami!

Szpilki to świetna propozycja dla Pań, które chcą sobie dodać kilka centymetrów i wysmuklić nogi. Ponadto są kwintesencją kobiecości, klasy i szyku, a dzięki nim każda stylizacja nabierze charakteru.

1.Czerwone szpilki

Do prostych kreacji w  stonowanych kolorach proponujemy czerwone lakierowane szpilki na platformie. Ten wyrazisty kolor podkreśli charakter stylizacji i sprawi, że nie będzie ona nudna. Jeśli nie jesteś fanką platform i aż tak wysokich obcasów, wybierz czerwone szpilki w szpic. Świetnie się sprawdzą w stylizacji na miasto, o czym przekonuje stylizacja Magdy z bloga minimalissmo.blogspot.com. Z czerwoną sukienką będą idealną propozycją na randkę – możesz się zainspirować looki’em Sandry z bloga sandicious.pl .

2.Czarne szpilki

W Twojej szafie absolutny must have stanowi klasyczny, czarny model na cienkiej szpilce, np. https://stili.pl/product-pol-1650–CZARNE-SZPILKI-W-SZPIC-EKO-SKORA-CZOLENKA-SIONA.html. Z czarnymi szpilkami jest jak z małą czarną – nigdy nie wyjdą z mody i sprawdzą się na każdą okazję. Pasują do wszystkiego. Zainspirować możesz się zestawem Ariadny z bloga ari-maj.com i Gabrieli z bloga kolorowadusza.com. Oprócz szpilek z eko skóry, sklepie STILI znajdziesz więcej modeli: lakierowane, z gadżetami np. naszywkami, na cieńszej lub grubszej szpilce, o różnej wysokości obcasa.

3.Cieliste szpilki

Kolejną obowiązkową pozycją są cieliste szpilki, nazywane również nude. Wyszczuplają i wydłużają nogi, dlatego są chętnie wybierane przez fashionistki. Co więcej, są uniwersalne i pasuję niemalże do każdego rodzaju stylizacji. Sprawdzą się zarówno w połączeniu z gustowną sukienką, jak i z jeansami i modnym sweterkiem. Sprawdzą się świetnie do koktajlowych kreacji, przede wszystkim w kolorze pudrowego różu, mięty czy baby blue. Z rozkloszowaną sukienką w kwiatki będą idealną propozycją na wiosnę – dodadzą subtelności i dziewczęcego uroku.

4.Pudrowe sandały

W letnim sezonie nie może zabraknąć również pastelowych kolorów! Nasza ulubiona para to pudrowe zamszowe wiązane szpilki sandały, dostępne tutaj (5 kolorów do wyboru!). Są przeurocze, prawda? Idealny zestaw stworzą z pastelową spódnicą i białą marynarką. Proponujemy również połączyć je z białą sukienką z falbankami. Taki zestaw jest bardzo dziewczęcy i doda Wam uroku. Nie lubisz spódniczek? W takim razie postaw na jeansy w jasnym odcieniu i modną bluzkę z perełkami.

5.Białe szpilki:

Białe szpilki już dawno przestały być zarezerwowane dla panny młodej. Teraz nosimy je na co dzień! Bardzo fajnie sprawdzą się w wersji total look z białą sukienką i torebką. Ciekawą propozycję prezentuje Sandra z bloga sandicious.pl. Możesz je również zestawić z modnymi wciąż jeansami z dziurami i klasycznym t-shirtem. Nie zapomnij wtedy o stylowych okularach przeciwsłonecznych i biżuterii. Białe buty lubią się z denimem, więc warto je połączyć z kataną lub rurkami jeansowymi. Jesteś fanką klasyki? Postaw na ponadczasowy duet bieli i czerni. Czarna sukienka i białe szpilki? Jesteśmy na tak!

Szpilki dostępne na https://stili.pl/product-pol-2280-BIALE-SZPILKI-W-SZPIC-EKO-SKORA-VICES.html .

Mamy nadzieję, że nasz przegląd przypadł Wam do gustu! Dajcie koniecznie znać w komentarzu, które z powyższych szpilek stanowią Wasz must have. Wszystkie buty można kupić w STILI, a bogaty wybór znajduje się na https://stili.pl/pol_m_BUTY-DAMSKIE_SZPILKI-CZOLENKA-192.html