Szpilki to świetna propozycja dla Pań, które chcą sobie dodać kilka centymetrów i wysmuklić nogi. Ponadto są kwintesencją kobiecości, klasy i szyku, a dzięki nim każda stylizacja nabierze charakteru. Dziś razem ze sklepem STILI przygotowałyśmy dla Was przegląd najmodniejszych szpilek. Jaki model stanowi must have? Zobaczcie sami!

Czerwone szpilki

Do prostych kreacji w  stonowanych kolorach proponujemy czerwone lakierowane szpilki na platformie. Ten wyrazisty kolor podkreśli charakter stylizacji i sprawi, że nie będzie ona nudna. Jeśli nie jesteś fanką platform i aż tak wysokich obcasów, wybierz czerwone szpilki w szpic. Świetnie się sprawdzą w stylizacji na miasto, o czym przekonuje stylizacja Magdy z bloga minimalissmo.blogspot.com. Z czerwoną sukienką będą idealną propozycją na randkę – możesz się zainspirować looki’em Sandry z bloga sandicious.pl.

czerwone szpilki na platformie stylizacje z czerwonymi szpilkami

Przeczytaj również: Jak nosić długie sukienki?

Czarne szpilki

W szafie absolutny must have stanowi klasyczny, czarny model na cienkiej szpilce. Z czarnymi szpilkami jest jak z małą czarną – nigdy nie wyjdą z mody i sprawdzą się na każdą okazję. Pasują do wszystkiego. Zainspirować możesz się zestawem Ariadny z bloga ari-maj.com i Gabrieli z bloga kolorowadusza.com. Oprócz szpilek z eko skóry, sklepie STILI znajdziesz więcej modeli: lakierowane, z gadżetami np. naszywkami, na cieńszej lub grubszej szpilce, o różnej wysokości obcasa.

stylizacje z czarnymi szpilkamki czarne szpilki

Przeczytaj również: Jak nosić dzianinowe sukienki?

Cieliste szpilki

Kolejną obowiązkową pozycją są cieliste szpilki, nazywane również nude. Wyszczuplają i wydłużają nogi, dlatego są chętnie wybierane przez fashionistki. Co więcej, są uniwersalne i pasuję niemalże do każdego rodzaju stylizacji. Sprawdzą się zarówno w połączeniu z gustowną sukienką, jak i z jeansami i modnym sweterkiem. Sprawdzą się świetnie do koktajlowych kreacji, przede wszystkim w kolorze pudrowego różu, mięty czy baby blue. Z rozkloszowaną sukienką w kwiatki będą idealną propozycją na wiosnę – dodadzą subtelności i dziewczęcego uroku.

Przeczytaj również: Jakie buty do czerwonej sukienki?

Pudrowe sandały

W letnim sezonie nie może zabraknąć również pastelowych kolorów! Nasza ulubiona para to pudrowe zamszowe wiązane szpilki sandały, dostępne tutaj (5 kolorów do wyboru!). Są przeurocze, prawda? Idealny zestaw stworzą z pastelową spódnicą i białą marynarką. Proponujemy również połączyć je z białą sukienką z falbankami. Taki zestaw jest bardzo dziewczęcy i doda Wam uroku. Nie lubisz spódniczek? W takim razie postaw na jeansy w jasnym odcieniu i modną bluzkę z perełkami.

Przeczytaj również: Z czym nosić beżowe botki?

Białe szpilki

Białe szpilki już dawno przestały być zarezerwowane dla panny młodej. Teraz nosimy je na co dzień! Bardzo fajnie sprawdzą się w wersji total look z białą sukienką i torebką. Ciekawą propozycję prezentuje Sandra z bloga sandicious.pl. Możesz je również zestawić z modnymi wciąż jeansami z dziurami i klasycznym t-shirtem. Nie zapomnij wtedy o stylowych okularach przeciwsłonecznych i biżuterii. Białe buty lubią się z denimem, więc warto je połączyć z kataną lub rurkami jeansowymi. Jesteś fanką klasyki? Postaw na ponadczasowy duet bieli i czerni. Czarna sukienka i białe szpilki? Jesteśmy na tak!

Mamy nadzieję, że nasz przegląd przypadł Wam do gustu! Dajcie koniecznie znać w komentarzu, które z powyższych szpilek stanowią Wasz must have. Wszystkie buty można kupić w STILI.