Czerwień to bardzo wyrazisty kolor, od którego nie można oderwać wzroku. Symbolizuje radość, a także energię. Zaś czerwona sukienka to atrybut kobiecości. A jakie buty do czerwonej sukienki pasują? Dziś podpowiadamy!

jakie buty do czerwonej sukienki

Czerwona sukienka – idealna na różne okazje

Czerwona sukienka to dość uniwersalny element garderoby, który doskonale sprawdzi się na wiele okazji. Wystarczy wybrać tylko odpowiedni fason. Oversize’owe modele z dzianiny to idealny strój na co dzień. Zwłaszcza dla Pań, które cenią sobie wygodę oraz luźny styl.

Czerwone sukienki to także idealne opcje na randkę. Wtedy warto postawić na zmysłowa, koronkową mini, najlepiej z dekoltem. Do tego oczywiście czerwona pomadka, która perfekcyjnie podkreśli usta! Sukienka w kolorze czerwony to także dobra opcja na różne imprezy okolicznościowe. Będziesz prezentować się w niej fenomenalnie!

Po czerwone sukienki chętnie sięgamy w Święta. Wtedy królują w wariancie bordo, z cekinami, brokatem lub w wersji welurowej.

buty do czerwonej sukienki

Jakie buty do czerwonej sukienki?

Wiele osób zastanawia się jakie buty do czerwonej sukienki wybrać? Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Warto zaznaczyć, że czerwień ma wiele odcieni. I to od tego, jaki wybierzemy, zależy dobór koloru obuwia. Bez wątpienia zawsze dobrym wyborem będą czarne szpilki. A taki model posiada w szafie chyba każda kobieta 🙂 Czerń jest ponadczasowa i uniwersalna. Poza tym pięknie komponuje się z czerwienią, tworząc wyjątkowo kobiecy i zmysłowy look.

Czerwień świetnie prezentuje się także od stóp do głów. jeśli lubisz total look’i to koniecznie postaw na czerwoną sukienkę i czerwone buty. Czy to będą szpilki, sandały, adidasy, to już zależy od fasonu sukienki. Jeśli chcesz przełamać monochromatyczny zestaw, to wybierz torebkę w innym kolorze. Świetny wybór stanowią również buty w kolorze ecru, które dodadzą całości subtelności.

czerwona sukienka buty

Jakie buty do czerwonej sukienki? – Złoto czy srebro?

Czerń fenomenalnie komponuje się ze złotem, tworzą bardzo elegancką i wyrafinowaną stylizację. Piękna ołówkowa sukienka mini, do tego złote sandały na szpilce to idealny outfit na randkę lub wieczorne wyjście ze znajomymi do klubu. W takim zestawie zachwycisz każdego! I nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Jeśli wolisz srebro, to również fajnie komponuje się z czerwienią. Pamiętaj, że oprócz butów, warto postawić na inne akcesoria. A jakie dodatki do czerwonej sukienki wybrać? Tutaj stosuj taką samą zasadę jak przy butach. I najlepiej do nich wybieraj 🙂