Pierwsza randka sprawia, że w głowie rodzi się  wiele pytań. Gdzie zabrać partnerkę? Które miejsce będzie idealne? Jak się ubrać? Co mówić, a czego nie? Jak się zachować? Jednak podczas randki, każdy z Panów zadaje sobie pytanie: czy randka jej się podoba? Czy jest mną zainteresowana? Można to odczytać za pomocą mowy ciała. Niestety stanowi ona nie lada wyzwanie dla Panów. Nie od dziś wiadomo, że odczytywane znaków niewerbalnych to domena pań. Postanowiłyśmy więc stworzyć dla Was, Nasi Drodzy Panowie, poradnik, który pozwoli Wam zrozumieć kobietę i odpowiedzieć na pytanie: czy to przyjaźń czy kochanie?

Jak odczytać mowę ciała kobiety podczas randki?

Odczytywanie mowy ciała kobiety podczas randki może dostarczyć cennych wskazówek na temat jej emocji i zainteresowania. Należy zwracać uwagę na subtelne sygnały, takie jak uśmiech, kontakt wzrokowy, dotyk włosów czy skłonienie ciała w twoim kierunku, które mogą wskazywać na zainteresowanie i pozytywne nastawienie. Jednakże, ważne jest również branie pod uwagę kontekstu i indywidualności danej osoby, ponieważ interpretacja mowy ciała może różnić się w zależności od sytuacji i temperamentu.

W życiu prywatnym, jak i biznesowym, warto wiedzieć, jak zachować się w danej sytuacji oraz skupić się na zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia. Sprawdź naszą ofertę szkoleń i wybierz coś dla siebie!

Oto przykładowe zachowania:

Uśmiecha się:

Jeżeli Twoja partnerka dużo się uśmiecha, śmieje się z Twoich (nie zawsze śmiesznych) dowcipów, to znaczy, że jest nastawiona pozytywnie do Waszego spotkania.

Bawi się kosmykami włosów:

Bawienie się kosmykami włosów, przeczesywanie ich ręką, odgarnianie ich z twarzy i z ramion, nawijanie kosmyka na palec, czy potrząsanie nimi to niewerbalna oznaka flirtowania. Także do dzieła!

Patrzy prosto w oczy:

Kontakt wzrokowy sygnalizuje uwagę. Także, jeśli partnerka patrzy Ci głęboko w oczu, odwzajemnia długie spojrzenia, możesz mieć pewność, że jesteś w centrum uwagi.

Prostuje się:

Jeśli kobieta zaczyna się prostować, tym samym wciągając brzuch, wypina biust do przodu, a pośladki do tyłu, oznacza to, że chce wyeksponować swoje atuty. Przybierając odpowiednią posturę, maskuje drobne niedoskonałości swojej figury, a podkreśla jej zalety. Taki zabieg ma na celu przypodobanie się, zwiększenie atrakcyjności pod względem fizycznym. Ponadto w ten sposób stwarza wrażenie pewniejszej siebie.

Rumieni się:

Zaczerwieniona twarz to efekt zwiększonego dopływu krwi do naczyń krwionośnych. Pojawia się, kiedy jesteś pobudzona lub zawstydzona. W czasie pierwszej randki poinformuje faceta, że jesteś nim zainteresowana. Rumieniec może być także dowodem na to, że jesteś pobudzona seksualnie.

Przygryza wargi:

Zainteresowane kobiety dużo uwagi poświęcają swoim ustom. Jeśli będzie Tobą zainteresowana, zacznie przygryzać wargi, oblizywać usta.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pozwolą ci odczytać mowę cała Twojej partnerki. Życzymy udanej randki!