Wybierając restaurację, warto kierować się jej różnorodnością. Nie tylko w menu, ale również tym, aby restauracja sprawdzała się podczas różnych okoliczności. Idealnym miejscem na różne okazje jest Coco&Restaurant, mieszcząca się w Gdyni w Centrum Kultury o Rozrywki Gemini. Można tam zjeść nie tylko biznesowy lunch, zaprosić swoją partnerkę na romantyczną kolację, ale także wybrać się z dziećmi, dla których wydzielono spory kącik z zabawkami. Ponadto w restauracji odbywają się konferencje. Jedną z ostatnich była konferencja SuccesMan, w której uczestniczyła Szkoła Męskiego Stylu.

Restauracja Coco&Restaurant jest także różnorodna pod względem serwowanego jedzenia. Oprócz dań mięsnych, można także zamówić wegańskie jedzenie. Ponadto nowa filozofia restauracji Coco to przede wszystkim odejście od wielkich koncernów i współpraca z lokalnymi wytwórcami żywność, także wiemy skąd pochodzą składniki. Oprócz dań głównych, są również dostępne desery w tym pyszne i jedyne w swoim rodzaju koktajle owocowe.

Restauracja Coco serwuje wysokiej jakości dania, z dbałością o klienta bardziej wymagającego. W Coco każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnicy mięsa, wegetarianie, weganie oraz osoby, które cenią smak i zdrowotność ekologicznych produktów. Co więcej, jakość potwierdzona jest certyfikatami. Zmiany w meny gwarantują brak nudy i kunszt kulinarny.

Jeśli będziecie w Gdyni, koniecznie odwiedźcie restauracje. Na pewno będzie to trafny wybór!

baner r (1)