Pięciogwiazdkowy, luksusowy hotel dla wymagających klientów, poszukujących niezapomnianych chwil w wyjątkowym miejscu. Wyjątkowy mikroklimat okolic Jeziora Garda, czyni go idealnym miejscem na wakacje lub krótki wypad w całym roku. Hotel Lido Palace mieści się w budynku w stylu Belle Epoque z początku XX wieku i jest jedynym luksusowym hotelem pięciogwiazdkowym w Trydencie.

Lokalizacja: zaledwie 15 min. jazdy samochodem od autostrady A22. Do Trydentu można dojechać w 30 min.

Zakwaterowanie: Hotel udostępnia 42 pokoje, w tym 8 apartamentów i 6 mniejszych apartamentów, wszystkie z pięknym widokiem na jezioro Garda i okoliczne góry. Wszystkie pokoje utrzymane są w czarno-szarej kolorystyce i wyposażone zostały w 42-calowe telewizory LCD, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, wyjątkowo duże łóżko i nowoczesną łazienkę z ogrzewaniem podłogowym i zestawem ekskluzywnych kosmetyków.

Restauracje: Restauracje prowadzone są pod okiem wyróżnionego przez przewodnik kulinarny Michelin szefa kuchni Giuseppe Sestito. Główna restauracja Tremani serwuje tradycyjne potrawy kuchni śródziemnomorskiej oraz dania niskokaloryczne. Il Re della Busa to bardziej kameralna restauracja, z widokiem na jezioro, oferuje wybór dań z karty, w tym specjały z ryb.

Udogodnienia hotelowe: Nowoczesne centrum odnowy biologicznej, SPA o powierzchni 1 500 m² z krytym i odkrytym basenem, sauną, łaźnią turecką i doskonale wyposażonym centrum fitness. Ponadto hotel oferuje bezpłatne miejsca parkingowe.