Pierwsza, druga czy trzecia randka – każda powinna zostać w pamięci, by budzić piękne wspomnienia. Więc jak sprawić by była wyjątkowa? Zabrać swoją drugą połówkę w miejsce, które będzie świetnym uzupełnieniem niezapomnianego wieczoru, pełnego miłości. Dziś podpowiadamy, gdzie warto wybrać się będąc w Krakowie.

1. Restauracja Padre:

Do zakochania jeden krok, a do restauracji PADRE- kilka więcej. Spotkanie ze swoją drugą połówką wymaga idealnej oprawy. Aby oddać nastrój chwili, na wyjątkowe okazje warto wybrać się w wyjątkowe miejsce. Takie, w którym płonie miłość pełnym blaskiem. Takim miejscem jest właśnie Restauracja PADRE . Dyskretna, elegancka, pełna pysznego jedzenia i wina.

padre

  1. Introligatornia Smaku

Będąc w Krakowie nie można ominąć miejsca jakim jest restauracja Introligatornia Smaku, której specjalnością jest kuchnia Polska. To świetne miejsce szczególnie dla miłośników historii. Jej  wnętrze oparte jest na historii introligatorni której początek datowany jest od 1932 roku w Lwowie a następnie od II wojny światowej został przeniesiony do Krakowa, w którym tysiące prac magisterskich i doktoranckich było oprawiane w twarde okładki. Introligatornia Smaku jest przedłużeniem tej tradycji. Menu restauracji oparte jest na tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnej formie oraz formule casual dining, czyli dla każdego coś fajnego. Zabierając tam partnerkę, możesz wykazać się wiedzą historyczną i opowiedzieć trochę o historii związanej z restauracją. Do tego pyszne danie oparte na tradycyjnej kuchni polskiej i wino. Ten wieczór nie może się nie udać!

introligatornia smaku

  1. Aqua e Vino’

To restauracja dla miłośników owoców morza, bowiem w swoim menu, ‘Aqua e Vino’ ma także do zaoferowania świeże śródziemnomorskie ryby, owoce morza oraz dania typowe dla regionu Veneto. Wina z najznakomitszych włoskich winnic z pewnością będą idealnym dodatkiem do romantycznej kolacji.

Aqua e Vino

  1. Cyrano de Bergerac

Dystyngowana restauracja ze smacznym jedzonkiem i wyśmienitym winem. Idealne miejsce na romantyczną kolację z dużym wyborem dań oraz wina. W cieplejsze dni do dspozycji jest piękny ogród, którego klimat podkreślają roślinność.

 Cyrano de Bergerac