1. Pijalnia czekolady Wedel

Będąc w Krakowie, nie można ominąć pijalni czekolady Wedel – poezji smaku i aromatu. Oprócz czekolady dostępne smakołyki takie jak kawa mrożona, lodowe pucharki, gorąca czekolada, a nawet pierożki czekoladowe! Całość uzupełnia piękne wnętrze.

wedel

  1. Wesoła Cafe

Motto Wesoła Cafe brzmi 'Lepiej pić kawę niż nie’ . Zdecydowanie oddaje charakter miejsca. Kawy są tu afrodyzjakiem sprowadzanych z najbardziej egzotycznych części świata. Parzone na różne sposoby-od najbardziej powszechnego americano i espresso przez dripy aż po syfon. Wszystko to idzie w parze z doskonałym wyborem herbat, które podawane są z małymi licznikami odmierzającymi czas parzenia. Do kawy lub herbaty Wesoła Cafe oferuje pyszne desery min. Spory wybór tart, a nawet sałatek, kanapek i zestawów lunczowych.

wesola cafe

  1. Sweet life

Sweet life to miejsce, które powstało z pasji i przyjaźni trzech osób. Sweet life jest motorem pozytywnych zmian w lokalnej społeczności … i miejscem z fantastycznymi wypiekami i pyszną kawą.

sweet life

  1. Pasjo cafe

Pasjo Cafe to idealne miejsce na chwilę spokoju i odpoczynku przy dobrej kawie i deserze: jogurtowe, czekoladowe – same pyszności!

pasjo