Chia Laguna Resort znajduje się na południowym wybrzeżu Sardynii, kilka minut od jednej z największych i najpiękniejszych białych wydmowych plaż nad morzem śródziemnym. “Przytulona” do zbocza Chia Laguna zapewnia unikalne widoki od laguny pełnej różowych flamingów aż po błękitny horyzont.

Ten górzysty obszar przepełniony jest wpływami romańskiej, hiszpańskiej i sardyńskiej tradycji, które wpłynęły na smak win i kuchnię. Jest idealnym miejscem w którym można odpocząć od tłumu i miejscem, w którym wciąż pozostaje wiele możliwości pozwalających spędzić przyjemnie czas. Jest szczególnie atrakcyjny dla dzieci. Zaspokoi oczekiwania rodzin pragnących spędzić urlop aktywnie – na plaży, w basenie, uprawiając sporty.

Resort jest częścią większej inwestycji przypominającej z wyglądu ustronną wioskę z centralnym placem. Pachnące ogrody z wieloma gatunkami drzew, kwiatów, rozkwitającymi krzewami wokół budynków i ścieżek. Chia Laguna Resort oferuje zakwaterowanie w Hotelu Laguna, Oasi i Village. Mają one połączenie z plażą zapewnione przez małą kolejkę kursującą co 15 minut. The Chia Laguna Resort oferuje wypożyczalnię rowerów, Kids Club, Spa, salę do ćwiczeń, korty tenisowe, 4 baseny na zewnątrz, basen dla dzieci, siatkówkę na plaży, niedaleko znajduje się również pole golfowe. Luna – elegancki bar, restauracja, pizzeria, dyskoteka, kompleks z muzyką na żywo, podziemnym ogrodem otoczonym murem oraz ogrodem na świeżym powietrzu.

Hotel posiada 8 restauracji plus jedną restaurację dla dzieci. Goście hotelu Laguna mogą odbywać posiłki w restauracji Le Terraza z prywatnym tarasem, podczas gdy Goście Chia Village mogą ucztować w Restauracji Boungaville. Śniadania i kolacje w tych restauracjach wliczone są w stawkę HB. Ponadto jest duży wybór restauracji i barów, w których za dodatkową opłatą Goście mogą udać się na lunch do szczególnie polecanej restauracji Le Dune, baru przy basenie, Steak House i Pizzerii.

 LOGO - Luxury Travel