Toruń to miejsce sprzyjające randkowiczompachnie piernikami i jest magiczny dzięki pięknej starówce. Tu zawsze jest co zwiedzać, a także co smakować. Dziś w ramach stylowych miejsc podpowiadamy, gdzie zabrać swoją partnerkę na randkę, aby było romantycznie, a przede wszystkim smacznie.

Restauracja Szeroka No.9

Miejsce znajdujące się w samym sercu Torunia – na starówce, o którym mówi się nie tylko w Toruniu, le również w całej Polsce. W menu restauracji znajdziemy klasyki kuchni włoskiej, francuskiej, polskiej w ciekawych interpretacjach oraz wiele dań autorskich szefa kuchni. Do tego w kuchni robi się wszystko ze świeżych produktów i na bieżąco, co jest niewątpliwie dużym plusem. Nie zabraknie również menu piernika, z którego Toruń słynie. Wystrój jest elegancji, do tego przy każdym stole świeczka, która nada klimat podczas randki. W ciepłe dni można wyjść i usiąść na ogródku podziwiając panoramę starówki Torunia.

szeroka no.9 torun

Restauracja Luizjana

Restauracja Luizjana położona w sercu Torunia miejsce. Jej klimat wiernie oddaje ducha Nowego Orleanu. To położone w delcie Missisipi miasto znane jest na całym świecie z doskonałej muzyki jazzowej i wyśmienitego jedzenia. W menu znajdują się dania luizjańskiej kuchni kreolskiej, która łączy w sobie najlepsze aspekty kuchni francuskiej, włoskiej, karaibskiej, afrykańskiej oraz kuchni południa Stanów Zjednoczonych. Menu Luizjany powstaje pod okiem doświadczonego szefa kuchni specjalizującego się w kuchni kreolskiej.

toruń luizjana

Manekin

Kolejna propozycja to niezastąpiony Manekin, który zawsze się sprawdzi. Lokal położony jest w samym sercu Starego Miasta na Rynku Staromiejskim. To urokliwe miejsce, otoczone starymi kamieniczkami i murami Ratusza idealnie nadaje się na randkę. Piękny wystrój, który pozwoli na odizolowanie się od gości i spędzenie czasu z najdroższa osobą.

manekin toruń

Restauracja Pueblo

Restauracja Pueblo to miejsce dla osób, które pragną spędzić niezapomniane chwile w ciepłym, przytulnym i wyjątkowym miejscu, próbując smakołyków z ziemi Kowboi i Azteków. Menu jest oryginalne i bardzo bogate. Pozwala poznać wiele niezwykłych potraw kuchni teksańsko-meksykańskiej. Oprócz jedzenia, restauracja oferuje meksykańskie drinki. Idealne miejsce dla miłośników kultury meksykańskiej. W chłodniejsze dni będzie stanowić świetne rozwiązanie i przeniesienie się w ciepły głąb Ameryki Środkowej.

pueblo toruń

Po kolacji koniecznie wybierzcie się na spacer po starówce. Będzie to świetne zakończenie idealnej randki.