Już od chwili powstania, czyli od 1872 roku, hotel Royal Sanremo zachęca Gości swym korzystnym usytuowaniem, bardzo wygodnym zakwaterowaniem i perfekcyjną obsługą. Od lat znana i zamożna klientela, pragnąca skorzystać z licznych atrakcji i łagodnego klimatu Kwiatowego Wybrzeża, jak nazywa się często tę część Włoch, wybiera go sobie na miejsce spędzenia wakacji.

Dziś Royal Sanremo nadal zaliczany jest do najbardziej prestiżowych hoteli pomiędzy Monte Carlo a Portofino, idealnych jako miejsce wypoczynku. Usytuowany w subtropikalnym ogrodzie, jest oazą dla Gości, którzy przyjeżdżają do Sanremo, by ulec pasji zakupów w licznych tutejszych butikach lub oddać się uprawianiu sportów wodnych na wspaniałych plażach. Zatrzymując się tu będziecie mieć okazję poznać uroki okolicznych średniowiecznych miasteczek i wiosek, a także szykowną atmosferę pobliskiego francuskiego wybrzeża. Hotel ma świetną lokalizację, zaledwie  45 min. do Monte Carlo, 60 min. z lotniska w Nicei.

Na eleganckiej przestronnej werandzie w restauracji Fiori di Murano skosztować można dań typowej kuchni włoskiej lub – jeśli ktoś woli – międzynarodowej. W hallu hotelowym znajduje się Bar delle Rose. Corallina oferuje lekkie obiady przy basenie. Il Giardino, romantyczna restauracja w ogrodzie, w miesiącach letnich serwuje wieczorem przysmaki a la carte przy blasku świec. W ogrodzie znajduje się duży, podgrzewany basen, wypełniony wodą morską, z wydzieloną częścią dla dzieci (czynny od kwietnia do września), plac zabaw oraz sala gier i zabaw dla dzieci, siłownia, tenis, minigolf, kabiny na plaży na życzenie. W pobliżu można uprawiać sporty wodne i jazdę konną, do dyspozycji Gości jest także 18-dołkowe pole golfowe.

LOGO - Luxury Travel