Szwedzka sieciówka H&M nawiązała w poprzednim roku współpracę z Balmain. Kolekcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W związku z tym, w tym roku H&M zdecydowała się na współpracę z kolejną luksusową marką . Wybór padł na Kenzo. Szwedzka sieciówka opublikowała w lipcu pierwsze looki z kolekcji Kenzo x H&M na swoim snapchacie. Odzież będzie dostępna od 3 listopada 2016 w ponad 250 wybranych sklepach H&M na całym świecie, a także online. Wśród kolekcji znajdziemy kombinezony w egzotyczny, zwierzęcy wzór i oversize’owe kurtki w stylu lat 80. Będzie również folklorystyczna sukienka, którą rokuje się jako hit sprzedażowy tej kolekcji .Zainteresowanie nią wynika  z jej niebanalnego fasonu oraz połączenia wzorów: kwiaty, cętki, prążki, geometryczne szlaczki, które przywodzą na myśl kalejdoskop. Projekt zaprezentowała na sobie norweska piosenkarka Anna of the North. Artystka dołączyła do ambasadorek kolekcji, do których należy również  Amy Sall, Juliany Huxtable, Oko Ebomo i Isamayi Ffrench. Jeśli jesteście ciekawi jak będą wyglądały ubrania i akcesoria z kolekcji, przedstawiamy Wam kilka zdjęć.

kenzo hm2 kenzo hm1