Nie ma najmniejszej wątpliwości, że Paryż to jedno z najbardziej romantycznych miast. To idealne miejsce, w którym można spędzić… walentynki! Romantyczny spacer brzegiem Sekwany, do tego kolacja w restauracji z widokiem na wieżę Eiffla. Brzmi kusząco, prawda? Dlatego rezerwujcie najbliższy weekend i wybierzcie się na wycieczkę do Paryża! Niezapomniane chwile i piękne wspomnienia. A żeby Wam ułatwić sprawę, oferujemy Wam podróż z Luxury Travel do hotelu La Reserve Paris.

Hotel La Reserve Paris Hotel and Spa jest niezwykłym miejscem, które oczarowuje elegancją z XIX wieku. To prywatna rezydencja, której goście mogą cieszyć się całkowitą prywatnością i obsługą na najwyższym poziomie.

Lokalizacja: w samym sercu Paryża, w połowie drogi między Rue du Faubourg Saint-Honoré a Avenue Montaigne, w niewielkiej odległości od Pól Elizejskich – najpiękniejszej alei świata. Z hotelu rozpościera się widok na wierzę Eiffla oraz Panteon.

Zakwaterowanie: jedynie 14 pokoi i 26 apartamentów w XIX-wiecznym stylu. Unikatowe antyczne meble, dębowa podłoga, zasłony z najlepszej jakości tkanin, łazienka w niebieskim marmurze to tylko niektóre elementy wspaniałego wystroju. Przestronne dwa typy pokoi – Prestige Room (40m2) i Premier Room (45m2) oraz elegancko urządzone, niepowtarzalne apartamenty (od 50 do ponad 200 m2).

Restauracje i bary: Restauracja Le Gabriel oferuje urozmaiconą kuchnię francuską, która pozwala na nowo odkryć znane smaki i zapachy. Kładzie nacisk na naturalność i przygotowywanie posiłków, które zaspokoją każdą kulinarną fantazję. Inspiracją dla szefa kuchni są pory roku i dary natury z całego świata, wzorem – najznamienitsi kucharze.

Le Bar posiada imponującą kolekcję win z całego świata, nawet największy koneser znajdzie coś dla siebie. Wina podawane są również w bibliotekach, gdzie można usiąść w miłym towarzystwie i rozkoszować się nimi. Po za tym jest możliwość skomponowania własnego koktajlu, który przygotuje barman po wybraniu składników z listy.

La Grand Salon to restauracja otwarta od rana do wieczora, kierowana przez Jérôme Banctela. W swoim menu są najbardziej popularne dania wzbogacone kulinarną fantazją szefa kuchni.

Udogodnienia: Spa z 3 pokojami do zabiegów i masaży, basen o powierzchni 16 m2, sale fitness i siłownie, w których goście ćwiczą pod okiem własnego trenera. W pokojach znajdują się tablety zsynchronizowane z telewizorem, systemem ogrzewania, klimatyzacją i światłem. Goście każdego pokoju i apartamentu mają indywidualnego lokaja, który spełnia nawet najdrobniejsze życzenia, np. przeparkowanie samochodu, doniesienie butelki wody do pokoju, podanie śniadania. Usługi oferowane są 24/7, aby wezwać lokaja, wystarczy użyć tabletu.

LOGO - Luxury Travel