Rynek gastronomiczny w Warszawie rozwija się w bardzo szybkim tempie. Co chwilę powstają nowe miejsca na kulinarnej mapie stolicy, które starają się przyciągnąć klientów niebanalnym miejsce, połączeniem tradycji z nowoczesnością i dużym wyborem win. Niejedna restauracja to miejsce, które idealnie nada się na romantyczną kolację z partnerką. Nie wiesz, którą wybrać? Nie martw się! Spośród wielu, wybraliśmy kilka miejsc, które z pewnością będą pierwszym krokiem do udanej randki.

  1. Restauracja Polska Różana

Różana to eleganckie, ciepłe i niezobowiązujące miejsce, w którym delikatna i lekka kuchnia polska codziennie zaskakuje nowymi specjałami. Wyjątkowy nastrój tworzą świeże kwiaty, które stanowią idealny dodatek do romantycznej randki. Do tego stoły nakryty haftowanymi obrusami, delikatne światło i muzyka płynąca z pianina. Wyjątkowość miejsca uzupełnia ogród, gdzie słychać szum ptaków i szum wody z płynącej fontanny. Wieczorem, po zachodzie słońca atmosferę tworzą płonące świece i pochodnie. Nie ma lepszego miejsca na udaną kolację z partnerką.

różana

  1. Restauracja Dom Polski

Dom Polski to połączenie polskiej tradycji z nowoczesnością mieszczące się na Saskiej Kępie. Piękne wnętrze oraz muzyka w tle, nadają romantyczny klimat. W sezonie wiosna/lato restauracja otwiera piękny malowniczy ogródek. Do tego restauracja oferuj szeroki wybór win. Eleganckie wnętrze, miła obsługa i pyszne danie z pewnością zakończy się udaną kolacją we dwoje.

dom polski

  1. Senses Restarant

Ideą restauracji jest tworzenie kulinarnych kreacji, które zaangażują wszystkie zmysły. Dania składają się z zapachów, smaków, dźwięków, różnorodnych tekstur, wspomnień, nieoczywistych gier skojarzeń. Chodzi o dostarczenie maksimum przyjemności i wyjątkowego doświadczenia kulinarnego. To połączenie nowoczesnej techniki kulinarnej z tradycjami kuchni Polskiej i międzynarodowej. To ciekaw propozycja na randkę – niewątpliwe ciekawe show w połączeniu z pysznym jedzeniem i lampką wina.

senses

  1. Restauracja Stara Kamienica

Stara Kamienica mieści się w samym sercu Warszawy. To  miejsce w którym połączono kuchnię polską z nowoczesnymi trendami kuchni europejskiej. Rozkoszując się autorskimi daniami Przemysława Butryn – Szefa Kuchni, można podziwiać pasję artystów wystawiających swoje prace, słuchając jednocześnie muzyki na żywo w przyjaznej atmosferze.

stara kamienica