Trzecia edycja Letniego Studium Stylizacji odbyła się 27.08.2015r. w Coco Cafe Club & Restaurant w Gdyni.

Szkolenie na temat stylizacji damskich i męskich poprowadziła założycielka Szkoły Męskiego Stylu – style coach i pierwsza coolhunterka w Polsce Agnieszka Świst-Kamińska, która jest absolwentką prestiżowego Central Saint Martins University of the Arts mieszczącego się w Londynie i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Licznie przybyli studenci wysłuchali ciekawych wykładów z dużym zainteresowaniem. Kurs stylizacji damskiej i męskiej ukazał im, jak stać się profesjonalistą o szerokich horyzontach i pomógł spojrzeć fachowym okiem na modę, styl oraz trendy. Znajomość zasad savoir vivre`u oraz dress code`u biznesowego stanowi przepustkę do życia na wyższym poziomie, owocuje finalizacją lukratywnych kontaktów biznesowych oraz sukcesami finansowymi. Nowatorskie metody kształcenia, a także niekonwencjonalne sposoby wdrażania tajników pracy w zawodzie stylisty okazały się strzałem w dziesiątkę! Wykłady Agnieszki Świst-Kamińskiej zostały nagrodzone dużymi brami, a wszyscy studenci otrzymali dyplomy ukończenia kursu.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy zintegrowali się przy aromatycznej kawie oraz wybornych przekąskach. Atrakcją wieczoru była loteria z ciekawymi nagrodami. Można było wylosować m.in. książkę „Szczęście na wagę złota”, w której znalazła się wypowiedź cenionej style coach Agnieszki Świst-Kamińskiej na temat tego, jak odnieść sukces.

Szkolenie, które odbyło się w Gdyni to już trzecia edycja Letniego Studium Stylizacji! Pierwsza miała miejsce w czerwcu w kultowym hotelu „Katowice”, a druga odbyła się w lipcu w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Copernicus we Wrocławiu. To już ostatnia wakacyjna edycja studium. Jednak rosnące zainteresowanie kursami przerosło nasze oczekiwania. Mamy więc w planach organizację kolejnych równie ciekawych szkoleń.

Dziękujemy za wiele pozytywnych opinii:

„Serdecznie dziękujemy za pamięć o Gdyńskich Amazonkach. Możliwość udziału naszych członkiń w Letnim Studiu Stylizacji w dniu 27.08.2015r. było dla nas wielkim wyróżnieniem. Uzyskane na spotkaniu informacje będą dla nas inspiracją do ich zastosowania w codziennym życiu. Wylosowane w loterii książki pozwolą nam utrwalić obowiązujące zasady prezentacji swoich atutów oraz nabrania pewności siebie. Uczestnictwo w szkoleniu odbywającym się w pięknym otoczeniu i możliwość spotkania ciekawych ludzi były dla nas dużym wyróżnieniem. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.”

Stowarzyszenie Amazonek Gdyńskich

„Dziękujemy bardzo za zaproszenie na szkolenie. Było ono bardzo ciekawe i inspirujące. Prowadząca posiada dużą wiedzę. Prowadziła ona spotkanie w sposób bardzo atrakcyjny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w nim.”

Fundacja Aktywności Zawodowej

„Dziękuję za zaproszenie na szkolenie. To dla mnie nowe doświadczenie. Rady Pani Agnieszki na temat męskiej mody na pewno zostaną na długo w pamięci.”

blogerka Sandra

Zachęcamy do obejrzenia ciekawych relacji z tego wyjątkowego wydarzenia:

Agnieszka Świst-Kamińska

Agnieszka Świst-Kamińska

Agnieszka Świst-Kamińska

Agnieszka Świst-Kamińska

Dziękujemy Coco Cafe Club&Restaurant w Gdyni za pyszne przekąski i wspaniałą atmosferę!

Coco Cafe Club&Restaurant

Coco Cafe Club&Restaurant