16.06.2015r. w kultowym Hotelu Katowice odbyło się Letnie Studium Stylizacji, które poprowadziła pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska.
Szkolenie było skierowane zarówno do pań, jak i do panów pragnących poszerzyć swoje horyzonty i spojrzeć fachowym okiem na modę, styl oraz trendy. Studenci z zainteresowaniem wysłuchali wykładu wygłoszonego przez założycielkę Szkoły Męskiego Stylu. Agnieszka Świst-Kamińska udowodniła, że wizerunek świadczy o wysokich kompetencjach danej osoby, podnosi jej rangę i stanowi przepustkę do życia na wyższym poziomie. Absolwenci Letniego Studium Stylizacji mają szansę wkroczyć w świat show-biznesu z garścią inspiracji dotyczących produktów luksusowych, etykiety biznesowej, a także dobrego stylu, smaku i sztuki życia. Zobyta wiedza pomoże im wkroczyć na rynek pracy z paletą nowych możliwości.
Wszystkich pasjonatów mody pragnących z zapałem rozwijać swoje pasje zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Letniego Studium Stylizacji.