Bardzo ucieszyła nas wiadomość, jaką otrzymaliśmy od Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego z Katowic. Style coach Agnieszka Świst-Kamińska przekazała podopiecznym tej fundacji pięć wejściówek na Letnie Studium Stylizacji. Cieszymy się, że zdobyta wiedza pomoże uczestniczkom naszego szkolenia w efektywnym poszukiwaniu pracy i rozwoju kariery zawodowej.

http://frsp.eu/kurs-kreowania-wizerunku-dla-poszukujacych-pracy/

Szkoła Męskiego Stylu wspiera zarówno akcje charytatywne, jak i fundacje niosące pomoc potrzebującym. Pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska udziela się na rzecz Amazonek. Dzięki jej wykładom kobiety, które w jednej chwili straciły perspektywę następnego dnia, odzyskują poczucie pewności siebie. Niedawno Agnieszka Świst-Kamińska zorganizowała bezpłatną akcję dla mam “Bądź aktywną mamą i kreuj swój wizerunek!”.

Organizując szkolenia na terenie całej Polski, Szkoła Męskiego Stylu będzie nadal wspierać różnorodne fundacje i stowarzyszenia. Chcemy pomóc osobom kreatywnym oraz przedsiębiorczym, zapewniając im lepszy start i dając szansę na pozytywną zmianę w życiu.