31.07.2015r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Copernicus we Wrocławiu odbyło się  Letnie Studium Stylizacji. Pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska poprowadziła szkolenie na temat stylizacji damskich i męskich. Podzieliła się wiedzą, którą zdobyła na londyńskim Central Saint Martins University of the Arts.

Kurs stylizacji damskiej i męskiej ukazuje, jak stać się profesjonalistą o szerokich horyzontach i pomaga spojrzeć fachowym okiem na modę, styl oraz trendy. Rosnące zapotrzebowanie na usługi stylistów otwiera nowe możliwości na polskim rynku pracy. Pierwsza edycja Letniego Studium Stylizacji miała miejsce w kultowym hotelu Katowice. Druga edycja, która odbyła się we Wrocławiu, cieszyła się nie mniejszym zainteresowaniem! Wszystkie studentki wysłuchały ciekawych wykładów i uzyskały dyplom ukończenia kursu. Absolwentki Letniego Studium Stylizacji wkroczą w świat show-biznesu z garścią inspiracji dotyczących produktów luksusowych, etykiety biznesowej, a także dobrego stylu życia.

Agnieszka Świst-Kamińska oferuje kursy na europejskim poziomie. Założona przez nią Szkoła Męskiego Stylu uzyskała status członka Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, co zapewnia jej wysokie miejsce w rankingu najlepszych firm szkoleniowych i stanowi o wysokiej wartości przekazywanej wiedzy.