Pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska wzięła udział w prestiżowym projekcie „Balkon Arcadiusa”.

Arcadius to utalentowany i niezwykle kreatywny fotograf współpracujący z wybitnymi osobowościami. Swoich gości ukazuje w niewielkiej przestrzeni, która staje się scenografią dla intymnych zwierzeń oraz inspirujących portretów. Artysta mówi o swoim projekcie: ” To nie jest zwykła seria fotografii lecz almanach ludzi wyjątkowych, którzy tak jak ja chcą czerpać z życia jak najwięcej, niczego nie przegapić, żyć z pasją, mieć otwarte głowy, oczy i serca.”.

Agnieszka Świst-Kamińska dołączyła do grona ciekawych osób, które zostały sportretowane przez Arcadiusa. Style coach opowiedziała o swojej pasji, pracy z ludźmi oraz o tym, co inspiruje ją każdego dnia. Już wkrótce przedstawimy Państwu serię fascynujących fotografii oraz film z ciekawym wywiadem.