Szkoła Męskiego Stylu jako platforma usług luksusowych, stylizuje swoich klientów już od kilku lat i chętnie podejmuje nowe wyzwania. Założyciela Szkoły – Agnieszka Świst-Kamińska to Style Coach z ogromnym doświadczeniem. Współtworzyła wiele sesji zdjęciowych, podczas których kreowała wizerunki wielu osób, w tym znanych gwiazd, właścicieli korporacji. W ofercie Szkoły Męskiego Stylu znajdują się m.in. sesje biznesowe będące świetnym nośnikiem kształtowania wizerunku firmy i oddziaływania na innych. Stanowią one element komunikacji marketingowej i PR’owej, często niedoceniany. Oferta kierowana jest przede wszystkim do firm, w których zarówno osobowość jak i wizerunek liderów i pracowników ma bardzo duży wpływ na postrzeganie firmy. Szkoła Męskiego Stylu realizując sesje biznesowe, dopasowuje je indywidualnie do potrzeb klienta. Dzięki empatii oraz odpowiedniemu podejściu do swoich podopiecznych, Style Coach wypracowuje zamierzone cele wizerunkowe. Głównym zadaniem sesji jest stworzenie atrakcyjnych i przyciągających wzrok zdjęć, które podkreślają osobowość oraz charyzmę naszego klienta. Ponadto zdjęcia pozwalają na wyrobienie pierwszego wrażenia o danej osobie, zbudowania silnego i emocjonalnego wizerunku. Podczas wykonywania sesji podstawę stanowi odpowiedni ubiór zgodny z biznesowym dress codem. Style Coach dobiera stylizację w zależności od przeznaczenia sesji, mając zawsze na uwadze zdanie i preferencje klienta.

Każda sesja to niesamowite doświadczenie dla całego zespołu Szkoły Męskiego Stylu. Na planie panuje atmosfera sprzyjająca pracy, co przynosi zamierzone efekty. Konsultacje style coachingowe to doskonała oferta dla każdego, kto chciałby zmienić lub podkreślić swój wizerunek. Serdecznie zapraszamy na sesje zdjęciowe z udziałem Style Coach Agnieszki Świst-Kamińskiej.

SC1_6686 SC1_9018 strellson 8 strellson 6