Luksusowy hotel Canne Bianche zlokalizowany malowniczo nad brzegiem morza, w miasteczku Torre Canne oferuje zakwaterowanie w nowocześnie wyposażonych klimatyzowanych pokojach z częściowym widokiem na morze lub wzgórza. Każdy pokój posiada prywatny i umeblowany balkon lub taras. Ne terenie hotelu znajdują się dwie restauracje serwujące wyśmienite tradycyjne dania regionu Apulii jak również klasyczne dania kuchni włoskiej. Korzystanie z lokalnych win i produktów spożywczych charakteryzuje kuchnię tego regionu od wieków, dlatego też goście mogą się delektować potrawami ze świeżych owoców morza, ryb oraz sezonowych warzyw. Ponadto hotel zauroczy swoich gości domowymi wypiekami. Bar przy basenie zaprasza na wspaniałe koktajle oraz różnego rodzaju przekąski.

Udogodnienia: na terenie hotelu znajduje się piękny zielony ogród z basen; wspaniałe SPA oferuje liczne relaksujące masaże; centrum wellness z łaźnią turecką i jacuzzi; siłownia oraz  możliwość skorzystania z usług osobistego trenera; możliwość uprawiania sportów wodnych. Goście mogą także wziąć udział w lekcjach gotowania oraz jazdy konnej.

LOGO - Luxury Travel