Agnieszka Świst-Kamińska ogłasza nabór na Letnie Studium Stylizacji, które odbędzie się 16.06.2015r. w Katowicach. Szkolenia są skierowane zarówno do pań, jak i do panów pragnących rozwijać swoje pasje i wkroczyć na rynek pracy, odkrywając nowe możliwości.

Wszyscy maturzyści stają przed niezwykle trudnym wyborem i muszą podjąć jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Zdarza się, że osoby, które ukończyły dwadzieścia lub trzydzieści lat, również poszukują nowych wyzwań i decydują się na modyfikację dotychczasowego stylu życia. Zmiana kwalifikacji to szansa na zrealizowanie się w nowej profesji i recepta na zdobycie upragnionej pracy. W czasach wysokiego bezrobocia pojawia się dylemat, jaki kierunek studiów wybrać. Ukończenie odpowiedniego wydziału zaprocentuje w niedalekiej przyszłości i zapewni absolwentowi stabilizację finansową.

Szkoła Męskiego Stylu gwarantuje nowatorskie metody kształcenia, a także niekonwencjonalne sposoby wdrażania tajników pracy w zawodzie stylisty. Ich znajomość zaowocuje finalizacją lukratywnych kontaktów biznesowych oraz sukcesami finansowymi. Szkolenia poprowadzi założycielka szkoły, style coach i pierwsza coolhunterka w Polsce Agnieszka Świst-Kamińska, która jest absolwentką prestiżowego Central Saint Martins University of the Arts mieszczącego się w Londynie i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Ukończyła ona liczne kursy stylizacji męskiej i kobiecej między innymi: Lekcja Stylu Ani Męczyńskiej oraz warsztaty stylizacji zorganizowane przez magazyn „Glamour”. Pani Agnieszka ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży modowej. Jako freelancerka współpracowała z redakcją magazynu „InStyle” oraz współtworzyła sesje zdjęciowe z gwiazdami polskiego show-biznesu. Jako stylistka uczestniczyła w realizacji największej modowej imprezy w Polsce – Fashion Week Poland. Jako style coach prowadziła relacje z London Fashion Week. Agnieszka Świst-Kamińska prowadzi wykłady dla renomowanych firm oraz cenionych instytucji takich jak Collegium Civitas. Jako prelegentka uczestniczy w licznych konferencjach u boku znanych osobistości ze świata show-biznesu m.in.: „Show me don’t tell me”, Startups Going Global, „Piękna, bo szczęśliwa” – konferencja poświęcona Amazonkom oraz prelekcje organizowane przez Lady’s Diamond Club. Relacje Agnieszki Świst-Kamińskiej z najważniejszych wydarzeń modowych na świecie takich jak London Fashion Week odbijają się w mediach szerokim echem, a jej wypowiedzi pojawiają się w programach stacji telewizyjnej TVN oraz Polskiego Radia.

Kurs stylizacji damskiej i męskiej ukazuje, jak stać się profesjonalistą o szerokich horyzontach i pomaga spojrzeć fachowym okiem na modę, styl oraz trendy. Stylistka komponuje właściwe zestawy odzwierciedlające osobowość klientów. Style coach Agnieszka Świst-Kamińska przekazuje wiedzę na temat znaczenia kolorów oraz ich oddziaływania na psychikę. Podpowiada również, jak sprawnie dobrać fasony, aby zakamuflować wszelkie niedociągnięcia i drobne mankamenty figury. Pracując w branży modowej, trzeba umieć skutecznie działać na backstage’u, a także posiadać szeroką wiedzę na temat działania firm oraz salonów odzieżowych. Niezwykle ważnym aspektem pracy stylistki jest umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta i nie narzucanie własnej wizji. Z jej usług korzystają  osoby publiczne, politycy oraz celebryci. Magazyn „Forbes Life” podkreśla potencjał tego zawodu, zauważając jego rosnącą popularność oraz zapotrzebowanie na usługi tego typu. Coraz więcej biznesmenów zasięga porad stylistów w celu zdobycia zaufania klientów. Profesjonalny wizerunek świadczy o wysokich kompetencjach danej osoby, podnosi jej rangę i stanowi przepustkę do życia na wyższym poziomie. Każdy ceniący się stylista powinien znać zasady dress code`u biznesowego. Do cech osobowościowych pożądanych w tym zawodzie zaliczamy: kreatywność, elastyczność, lojalność oraz empatię. Nieoceniony jest również zmysł artystyczny i wyczucie dobrego smaku. Absolwentka Letniego Studium Stylizacji wkroczy w świat show-biznesu z garścią inspiracji dotyczących produktów luksusowych, etykiety biznesowej, a także dobrego stylu, smaku i sztuki życia.

Szkoła Męskiego Stylu podąża za najnowszymi trendami na rynku pracy i oferuje kursy na europejskim poziomie. Status członka Polskiej Izby Firm Szkoleniowych zapewnia jej wysokie miejsce w rankingu najlepszych firm szkoleniowych i stanowi o wysokiej wartości przekazywanej wiedzy. Ukończenie studium na wydziale stylizacji to doskonały start dla osób, które pragną z pasją i zaangażowaniem realizować swoje marzenia.

Do dnia 13.06.2015r. czekamy na aplikacje kandydatek i kandydatów: tel. 734474521, office@szkolameskiegostylu.pl. Zapisy według kolejności zgłoszeń. Szkolenie odbędzie się w luksusowym hotelu „Katowice” przy al.Korfantego 9 od godz.17.00 do godz.20.30.

Cena szkolenia: 390zł – bilet normalny, 150zł – bilet ulgowy (dla uczniów i studentów przy okazaniu legitymacji).

 

Kameralna atmosfera zagwarantuje słuchaczom komfort i wpłynie na efektywne przyswajanie wiedzy. Liczba wolnych miejsc jest więc ograniczona! 

Więcej informacji: www.szkolameskiegostylu.pl/blog , https://www.facebook.com/szkolameskiegostylu?ref=hl