Style coach Agnieszka Świst-Kamińska ogłasza nabór na jednodniowe Letnie Studium Stylizacji, które odbędzie się 27.08.2015r. o godz.17.00 w Coco Cafe Club & Restaurant w Gdyni. Szkolenie jest skierowane zarówno do pań, jak i do panów pragnących rozwijać swoje pasje i wkroczyć na rynek pracy, odkrywając nowe możliwości.

Wszyscy maturzyści stają przed niezwykle trudnym wyborem i muszą podjąć jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Zdarza się, że osoby, które ukończyły dwadzieścia lub trzydzieści lat, również poszukują nowych wyzwań i decydują się na modyfikację dotychczasowego stylu życia. Zmiana kwalifikacji to szansa na zrealizowanie się w nowej profesji i recepta na zdobycie upragnionej pracy. W czasach wysokiego bezrobocia pojawia się dylemat, jaki kierunek studiów wybrać. Ukończenie odpowiedniego wydziału zaprocentuje w niedalekiej przyszłości i zapewni absolwentowi stabilizację finansową. 

Szkolenie na temat stylizacji damskich i męskich poprowadzi założycielka Szkoły Męskiego Stylu, style coach i pierwsza coolhunterka w Polsce Agnieszka Świst-Kamińska, która jest absolwentką prestiżowego Central Saint Martins University of the Arts mieszczącego się w Londynie i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Ukończyła ona liczne kursy stylizacji damskiej i męskiej i m.in.: Lekcja Stylu Ani Męczyńskiej oraz warsztaty stylizacji zorganizowane przez magazyn „Glamour”. Pani Agnieszka ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży modowej. Jako freelancerka współpracowała z redakcją magazynu „InStyle” oraz współtworzyła sesje zdjęciowe z gwiazdami polskiego show-biznesu. Jako stylistka uczestniczyła w realizacji największej modowej imprezy w Polsce – Fashion Week Poland. Jako style coach publikowała relacje z London Fashion Week. Agnieszka Świst-Kamińska prowadzi wykłady dla renomowanych firm oraz cenionych instytucji takich jak Collegium Civitas. Jako prelegentka uczestniczy w licznych konferencjach u boku znanych osobistości ze świata show-biznesu m.in.: „Show me, don’t tell me”, „Startups Going Global”, „Piękna, bo szczęśliwa” – konferencja poświęcona Amazonkom oraz prelekcje organizowane przez Lady’s Diamond Club. Relacje Agnieszki Świst-Kamińskiej z najważniejszych wydarzeń modowych na świecie takich jak London Fashion Week odbijają się w mediach szerokim echem, a jej wypowiedzi pojawiają się w programach stacji telewizyjnej TVN oraz Polskiego Radia.

Kurs stylizacji damskiej i męskiej ukazuje, jak stać się profesjonalistą o szerokich horyzontach i pomaga spojrzeć fachowym okiem na modę, styl oraz trendy. Stylistka komponuje właściwe zestawy odzwierciedlające osobowość klientów. Style coach Agnieszka Świst-Kamińska przekazuje wiedzę na temat znaczenia kolorów oraz ich oddziaływania na psychikę. Podpowiada również, jak sprawnie dobrać fasony, aby zakamuflować wszelkie niedociągnięcia i drobne mankamenty figury. Pracując w branży modowej, trzeba umieć skutecznie działać na backstage’u, a także posiadać szeroką wiedzę na temat działania firm oraz salonów odzieżowych. Z usług stylistki korzystają osoby publiczne, politycy oraz celebryci. Magazyn „Forbes Life” podkreśla potencjał tego zawodu, zauważając jego rosnącą popularność oraz zapotrzebowanie na usługi tego typu. Coraz więcej biznesmenów zasięga porad stylistów w celu zdobycia zaufania klientów. Każdy stylista powinien znać dress code. Profesjonalny wizerunek świadczy o wysokich kompetencjach danej osoby i podnosi jej rangę. Do cech osobowościowych pożądanych w zawodzie stylisty zaliczamy: kreatywność, elastyczność, lojalność oraz empatię. Nieoceniony jest również zmysł artystyczny i wyczucie dobrego smaku. Absolwentka Letniego Studium Stylizacji wkroczy w świat show-biznesu z garścią inspiracji dotyczących produktów luksusowych, etykiety biznesowej, a także dobrego stylu życia.

Szkoła Męskiego Stylu podąża za najnowszymi trendami na rynku pracy i oferuje kursy na europejskim poziomie. Status członka Polskiej Izby Firm Szkoleniowych zapewnia jej wysokie miejsce w rankingu najlepszych firm szkoleniowych i stanowi o wysokiej wartości przekazywanej wiedzy. Ukończenie studium na wydziale stylizacji to doskonały start dla osób, które pragną z pasją i zaangażowaniem realizować swoje marzenia. Gwarantujemy nowatorskie metody kształcenia, a także niekonwencjonalne sposoby wdrażania tajników pracy w zawodzie stylisty. Ich znajomość stanowi przepustkę do życia na wyższym poziomie, zaowocuje finalizacją lukratywnych kontaktów biznesowych oraz sukcesami finansowymi.

Do dnia 26.08.2015r. czekamy na aplikacje:
office@szkolameskiegostylu.pl, tel. 734 474 521 lub 513 125 202. Liczba wolnych miejsc ograniczona!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1608686272753443/

Pierwsza edycja Letniego Studium Stylizacji odbyła się 16.06.2015r. w kultowym hotelu Katowice i cieszyła się dużym zainteresowaniem słuchaczy: http://szkolameskiegostylu.pl/blog/2015/06/letnie-studium-stylizacji-agnieszki-swist-kaminskiej-w-katowicach/

Rosnące zainteresowanie szkoleniami skłoniło nas do zorganizowania drugiej edycji. Miała ona miejsce 31.07.2015r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Copernicus we Wrocławiu: https://szkolameskiegostylu.pl/blog/2015/08/letnie-studium-stylizacji-we-wroclawiu/

Mamy nadzieję, że trzecia edycja, którą organizujemy w Gdyni, otworzy drzwi do pracy w wymarzonym zawodzie kolejnym studentom.

Szkoła Męskiego Stylu