Spotkania biznesowe niekiedy wymagają neutralnego gruntu. Dobrze wybrać miejsce, które pozwoli podkreślić partnerskie relacje oraz otwartość na argumenty. Dziś prezentujemy restauracje, które stanowią świetne miejsce na spotkania biznesowe.

  1. Pod łososiem.

Niezwykły, z pietyzmem odrestaurowany XVIII wieczny, rokokowy hall oraz sale pełne zabytkowych przedmiotów, obrazów i cierpliwie zbieranych kolekcji to największy atutu restauracji. Restauracja posiada 3 osobne sale, więc jest idealna na zorganizowanie mniejszego lub większego spotkania biznesowego.

pod łososiem

2. Restaurant Villa Uphagena

Restauracja Villa Uphagena już od dekady raczy swoich gości znakomitościami kuchni polskiej. W wytwornych wnętrzach przeniesiecie się do XIX wiecznego Gdańska pełnego przepychu i dobrego smaku. W ofercie można znaleźć bogatą kolekcję win w najlepszych rocznikach, które przypłynęły do piwniczki willi z najdalszych zakątków globu. Villa jest również jednym z najlepszych miejsc, w którym można zorganizować uroczystości, te większe jak i mniejsze.

villa

3. Restauracja Filharmonia.

Restauracja Filharmonia jest miejscem szczególnym i każdy, kto choć raz ją ujrzał się z tym zgodzi. Stylowy wystrój sprawia, że to najlepsza restauracja w Gdańsku na zorganizowanie  spotkania biznesowego. Restauracja z klimatem i wspaniała kuchnia to połączenie, które może dobrze zaowocować. W restauracji są również sale konferencyjne, będące idealnym miejscem na zorganizowanie m.in. zjazdów, sympozjów, seminariów, wystaw, szkoleń, imprez artystycznych i okolicznościowych. Całość uzupełnia bogate menu i pyszne jedzenie.

filharmonia

  1. Kubicki.

W okresie międzywojennym, pod nazwą Kubicki Cafe International, restauracja miała charakter lokalu nocnego, i należała do grupy najmodniejszych lokali ówczesnego Gdańska. Restauracja Kubicki cieszy się nadal dużym uznaniem nie tylko wśród gdańszczan, ale także gości z całego świata. Restauracja jest świetnym miejscem na mniejsze spotkania biznesowe przy dobrym lunchu.

kubicki