Obecnie moda coraz bardziej otwiera się na męską biżuterię. Mężczyźni najczęściej sięgają po bransoletki męskie. Popularność zyskały nie tylko u rockmenów, ale także u wielbicieli codziennego, luźnego stylu czy zwolenników szykownych koszul i garniturów.

Bransoletki wzbogacą swbodne, codzienne zestawienie składające się z  t-shirtu, jeansów i adidasów. Dobrze sprawdzą się także jako dodatek do eleganckiego garnituru lub płaszcza.  Do fanów bransoletek należą Daniel Craig, David Beckham, Bono, Brad Pitt – lista sławnych mężczyzn noszących ozdoby na nadgarstkach jest bardzo długa.

Wybór wzorów może nie jest tak bogaty, jak wśród kobiecej biżuterii. Jednakże i Panowie mogą przebierać wśród fasonów.

Bransoletki z naturalnej skóry:

Modele z naturalnej skóry, z metalowymi motywami lub gładkie, bez zbędnych zdobień to idealny wybór dla rockmenów. Rzemienie ze skóry naturalnej w odcieniach brązu, beżu czy czerni polecamy mężczyznom ceniących prostotę.  Ich naturalny i surowy charakter również świetnie komponuje się ze stylizacjami casualowymi.

Bransoletki wykonane ze sznurków:

Bransoletki są wykonane ze sznurka w różnych kolorach, a zapinane są poprzez przewleczenie ozdobnej, metalowej kotwiczki przez pętelkę. Kojarzą się przede wszystkim z wiosenno-letnim sezonem. Dostępne w różnych kolorach.

Bransoletki z drewnianych koralików:

Bransoletki z drewnianych koralików przede wszystkim kojarzą się z miłośnikami sportów wodnych. Nawleczone najczęściej na elastyczną linkę koraliki drewniane albo kamienne; w naturalnym kolorze lub pomalowane, czasem wyrzeźbione w jakieś kształty.

Klasyczne bransoletki z łańcuszka:

Dla fanów klasyki, którzy nie lubią kombinować polecamy klasyczne modele z łańcuszka.

Bransoletki  dla aktywnych:

Aktywni mężczyźni powinni sięgnąć po połączenie kauczuku jubilerskiego, stali nierdzewnej lub srebra. W ten sposób bransoletka łączy funkcję ozdoby z praktycznością. Możesz swobodnie się w nich kąpać i masz pewność, że nie zardzewieją, a materiały nie stracą swojego blasku i będą Ci służyć przez długi czas.

Bransoletki męskie to rewelacyjny sposób by dodać charakteru strojowi oraz wykazać się kreatywnością. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w nie, serdecznie polecamy!