Powiada się, że w odpowiednim towarzystwie nawet szare miejsce nabierze kolorów tęczy. Jeśli jednak zależy Nam na wieczorze z partnerką, warto wybrać miejsce, które oczaruje atmosferą.  Romantyczna kolacja, najlepiej w miejscu, gdzie na stole zawsze płoną świeczki i stoją piękne kwiaty, to chyba jeden z najbardziej popularnych sposobów na randkę. Ale też chyba jeden z najbardziej oklepanych. A jeśli nasz partner/partnerka czeka na jakieś miłe zaskoczenie? Warto kombinować dalej. Dziś podpowiadamy, gdzie można zabrać swoją drugą połówkę na randkę w Katowicach.

1. Restauracja Tatiana

Restauracja Tatiana charakteryzuje się wyśmienitą kuchnią, nastrojowym wnętrzem, domowym klimatem i przyjazną obsługą. Czego można chcieć więcej? Menu jest tak różnorodne, że każdy smakosz dopieści swoje podniebienie. W menu znajdziemy również szeroki wybór deserów i alkoholi.

restauracja tatiana

2. Via Toscana Restaurant & Cafe

niezwykłą atmosferę restauracji kreuje przestrzeń, subtelne światło i wystylizowane wnętrza w klimacie śródziemnomorskim. Aranżacja wnętrza sprawia, że czujemy się w tym miejscu magicznie. Romantyczna kolacja w tym lokalu to zdecydowanie strzał w 10. Restauracja specjalizuje się w daniach autorskich kuchni śródziemnomorskiej w oparciu o charakterystyczne składniki i przysmaki prosto z Italii, Hiszpanii czy Grecji.

Via Toscana Restaurant & Cafe

3. Restauracja Zaklęty Czardasz

Restauracja mieści się w samym centrum  Katowic – przy ulicy Kopernika. Specjalnością jest kuchnia węgierska. Zdecydowanie atrakcją jest deser – efektownie „wpadający” na stół płonący naleśnik a la Gundel, który z pewnością zrobi na Twojej partnerce wrażenie. Dla fanów muzyki polecamy wybrać się tam podczas wieczorków muzycznych. Ponadto restauracja oferuje bardzo duży wybór win, a dobre wino do romantycznej kolacji to podstawa!

Zaklęty Czardasz

4.The Patio

Restauracja The Patio to bardzo urokliwe miejsce, które zachwyca aranżacją wnętrza. Świeczki na każdym stoliku, robią niesamowity klimat. Karta dań jest bogata, więc nie bęzie problemu z wyborem odpowiedniego dania zarówno dla siebie jak i partnerki. Ponadto restauracja znajduje się w centrum miasta i wcale  nie jest droga.

The Patio

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną Państwu do gustów. Życzymy udanych randek!