Drodzy Czytelnicy!

Inspirując się kreacjami z wybiegu Ralpha Laurena, stworzyliśmy dzisiejszą męską „Stylizację tygodnia”.

Kolor żółty nadal dominuje w naszych outfitach, ponieważ jest on jednym z najgorętszych trendów aktualnego sezonu. Tym razem zdecydowaliśmy się na eleganckie bermudy w soczystym odcieniu. Modne okulary oraz granatowe espadryle to dodatki, które stanowią must have na lato. Całą stylizację dopełnia klasyczna koszulka polo idealnie dobrana do skórzanej kurtki.

Nasza propozycja na pewno przypadnie do gustu mężczyźnie, który lubi odważne i nieszablonowe rozwiązania.

stylizacja meska 0

1. Koszulka 389 zł || 2. Szorty 412 zł || 3. Kurtka 958 zł || 4. Espadryle 159 zł || 5. Szalik 179 zł || 6. Okulary 629 zł || 7. Torba 779 zł ||