Okulary przeciwsłoneczne nie tylko chronią przed promieniowaniem, ale również stanowią stylowy dodatek do stylizacji. Dziś przedstawiamy 5 powodów, dla których warto nosić okulary przeciwsłoneczne.

5 powodów, dla których warto nosić okulary przeciwsłoneczne

1.Ukrywają emocje.

Jeżeli założysz okulary, ukryjesz swoje oczy, a tym samym emocje. Wiele zachowań ludzkich, to, co odczuwają, można zobaczyć poprzez ruchy oczu. Korzystanie z okularów przeciwsłonecznych zasłania oczy i dodaje tym samym tajemnicy 🙂

2.Wyróżniają Cię z tłumu.

Podstawowa funkcja okularów przeciwsłonecznych, to ochrona przed promieniowaniem. Jednakże odkrywają również istotną rolę w designie. Stanowią dodatek do stylizacji. W ten sposób outfit nabiera charakteru, a Ty wyróżniasz się z tłumu. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli,w różnych kolorach, kształtach, a nawet i z dodatkami. Z pewnością wybierzesz model, który będzie odpowiadał Twojemu stylowi.

3.Zakrywają zmarszczki pod oczami.

Nie ukrywajmy, ale chyba nikt nie lubi.. zmarszczek 🙂 Kremy przeciwzmarszczkowe to jedno, ale druga sprawa to okulary, które je po prostu zakrywają. Co więcej, okulary przeciwsłoneczne im zapobiegają. W jaki sposób? Skóra bezpośrednio otaczająca oczy jest cieniutka i najbardziej podatna na uszkodzenia UV. Okulary chronią nią.

4.Ukrywają worki pod oczami.

Worki pod oczami to dość częsta przypadłość. Możesz je ukryć za pomocą.. okularów!

5.Skupiają uwagę na twarzy.

Okulary przeciwsłoneczne rzucają się  w oczy, a tym samym skupiają uwagę na Twojej twarzy.