Jesień zbliża się wielkimi krokami. Nie wiecie jak uzupełnić swoją garderobę? Dziś przedstawiamy największe trendy w modzie męskiej na sezon jesień zima 2018/2019.

MODNY WZÓR – KRATA

Obowiązkowo w szafie każdego faceta, musi znaleźć krata. Na szkocką kratę postawił m.in. Alexander McQueen, Dries van Noten i Michael Kors. Natomiast Christopher Bailey nadał nowy charakter kracie i swoją kolekcję stworzył w bardzo streetwear’owym stylu. Mogliśmy również zachwycać się tartanowymi dresami, które znalazły się w kolekcji palm Angels.

(fot. WGSN)

JAKIE MATERIAŁY?

Wśród materiałów modnych w sezonie jesień zima 2018/2019, znalazło się wiele luksusowych materiałów o miękkim wyrazie, które nazywa się „soft touch”. Należy do nich aksamit, flanela, kaszmir, a także strzyżona wełna. Na wybiegach mogliśmy zobaczyć swetry dzianinowe, płaszcze z wełny oraz miękką skórę.

(fot. WGSN)

JAKI KOLOR?

Wśród kolorów znajdziecie Panowie przede wszystkim burgund oraz brąz, który na wybiegach łączono często z różnymi odcieniami niebieskiego. Rudy sweter powinien również znaleźć swoje miejsce w szafie.

(fot. East News)