Nie ma najmniejszych wątpliwości, że krata to ponadczasowy wzór, który na stałe wpisał się do świata mody. Tej jesieni nie może zabraknąć ubrań w kratkę!

Krata sukcesywnie pojawia się w kolekcjach największych projektantów. W chłodniejszych porach roku, a więc jesienią i zima, nosimy przede wszystkim kratę w barwach typowych dla zimowego sezonu: brązach, szarościach, odcieniach kolor pomarańczowego, żółtego czy czerwieniach. W sezonie jesień-zima 2017/2017 kreatorzy mody lansują wzór glencheck, ale także tartan, gingham, tattersall czy pepitkę. Wśród modeli możemy zobaczyć inspirację latami 70. i 90. Kraciaste desenie pojawiły się na okryciach wierzchnich, sukienkach, żakietach, a także sukienkach. Must have stanowi bez wątpienia płaszcz w kratę. Jakiej długości? Różnej! Świetny wybór stanowią te do połowy łydek lub całkiem długie. Krótkie będą dobrą propozycją dla niższych kobiet. Blogerki również pokochały ten trend. Asia postawiła na płaszcz, tak samo jak i Sandicious. Natomiast Natalia wybrała spódnicę. A Wy lubicie kratę?

krata