Zbliżają się 30 urodziny Twojego narzeczonego, męża, brata, przyjaciela czy kumpla, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Nie martw się! Przygotowałyśmy dla Was listę 5 prezentów. Jeśli nadal zastanawiasz się co kupić mężczyźnie na 30 urodziny, koniecznie skorzystaj z naszych porad

Co kupić mężczyźnie na 30 urodziny?

30 urodziny to okrągłe urodziny. Dlatego prezent na 30 urodziny musi być niebanalny, wyjątkowy i oryginalny. I oczywiście nie może być nudno. Najlepiej postawić na coś praktycznego, co się przyda, a dodatkowo ozdobić grawerem, dzięki czemu prezent będzie spersonalizowany i indywidualny. My jak zwykle wybrałyśmy sklep MyGiftDNA, który nie dość, że ma rzeczy, które są do codziennego użytku, niektóre śmieszne, to do tego ammy możliwość dodania np. imienia czy śmiesznego tekstu. Decydując się na taki upominek, masz pewność, że nikt takiego nie ma! Oto nasze top 5

Zestaw z piersiówką

Nie ma wątpliwości, że każdy facet lubi czasem dla rozgrzania wypić sobie trunek do zadań specjalnych. A co zrobić, gdy jest poza domem? Przyda się..piersiówka! Ale.. żeby nie była to zwykła piersiówka, postaw na zestaw składający się z piersiówki, dwóch kieliszków i lejka, a do tego napis „trunek do zadań specjalnych” z możliwością dodania imienia osoby obdarowywanej. Brzmi genialnie, prawda? Zestaw składa się z piersiówki o pojemności 180 ml. Każdy element wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. W ten sposób nie wchodzi w reakcje z żadnym płynem. Zapakowany jest w estetyczne pudełko, dzięki czemu gotowy jest na prezent.

dav

dav

dav

Kieliszki do wódki

Jak nie piersiówka to… zestaw kieliszków do wódki, który powinien posiadać każdy facet. Już nie wspomnimy o pełnym barku. W MyGiftDNA znajdziecie  kieliszki z monogramem i imieniem gospodarza. Te eleganckie kieliszki o pojemności 40 ml zostały wykonane z bezbarwnego szkła przez najlepszego w Polsce producenta szkła – firmę KROSNO. Dostępne są w ilościach:

  • 1 kieliszek
  • 2 kieliszki
  • 4 kieliszki
  • 6 kieliszków

Kufel do piwa

Kufel do piwa to pozycja obowiązkowa. Świetnie sprawdzi się podczas oglądania ulubionego serialu czy meczu. Jak wszystkie prezenty w sklepie MyGiftDNA< i ten możemy spersonalizować, wybierając ciekawy napis czy imię. Fajne rozwiązanie stanowi napis „Pan i władca wszechświata” oraz imię jubilata. Taki kufel z pewnością będzie się wyróżniał  Grawer wykonywany jest techniką laserową, dzięki czemu jest wykonany z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Taki kufel można myć w zmywarkach.

eska do krojenia z grawerem

Szukasz pomysłu na prezent dla swojego narzeczonego lub męża i macie dzieci? SW takim razie doskonałe rozwiązanie stanowi deska do krojenia. Ale.. nie byle jaka! Wysokiej jakości bambusowa deska do krojenia z laserowym grawerem. Many napis „tata na medal” i jego imię. Nie dość, że praktyczna, ma fajny design, to jeszcze wzruszy faceta do łez. Jaki tata by nie chciał dostać takiego prezentu na swoje 30 urodziny? 🙂 Ponadto deska:

– cechuje się wysoką wytrzymałością na poziomie litego drewna bukowego,
– ma niski poziom chłonięcia wody, dzięki czemu jest szybkoschnąca.
– posiada właściwości likwidujące bakterie.

Metryczka – ramka na zdjęcie

Jeżeli szukasz czegoś innego niż deska dla prezent dla faceta, który jest tatą, postaw na ramkę na zdjęcia – metryczkę. Ta oryginalna metryczka zatrzyma wyjątkową chwilę, jaką jest urodzenie dziecka, na zawsze. Ramka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i drewna, który pomalowano na kolor biały. Ma wymiary 27×21, a w środku można umieścić zdjęcie 21×15. Pamiętaj, aby oprócz ramki wstawić zdjęcia maluszka 🙂

dav