Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o trendach jesiennych. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Okrycia w panterkę mogliśmy podziwiać u Calvina Kleina, Givenchy czy Victorii Beckham. Modna nadal będzie też krata, czyli płaszcz w kratę stanowi konieczny zakup tej jesieni. Wśród okryć wierzchnich nie może zabraknąć peleryn, które pojawiły się na wybiegu Maison Margiela. Jesień to nie tylko szarości, ale i mocne kolory takie jak magenta. Róż od stóp do głów jest jak najbardziej wskazany! Aby jeszcze bardziej ożywić ponurą jesień, warto postawić na neony, które opanowały kolekcję Moschino oraz Valentino. Dla pań, które lubią błyszczeć również mam dobrą wiadomość, bowiem wśród trendów znajdziecie także srebro. Srebrna sukienka znalazła się w kolekcji Balmain, Off White, Isabel Marant i Alexandra Wanga. Na wybiegach mogliśmy również podziwiać srebrne marynarki, spodnie oraz płaszcze.”

fot. East News

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.