Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na to, gdzie jechać na wakacje, polecamy Wam hotele Cook’s Club, które z pewnością przypadną Wam do gustu!
Tego lata uciekniesz od codzienności zanurzając się w  jednym z hoteli Cook’s Club, które zostały stworzone dla nowego pokolenia turystów kochających styl życia bohemy.
Tygiel kultur, osobowości i smaków a wszystko w otoczeniu doskonałego designu. Hotele Cook’s Club skupiają się na dobrej muzyce, doskonałych drinkach i fantastycznym jedzeniu. Niezobowiązująca atmosfera pozwoli oderwać Ci się od rutyny i spędzić czas w gronie podobnych osób.
Hotele Cook’s Club wyróżniają się:
1.Miejskim stylem życia
Cook’s Club przenosi miejski styl życia do wakacyjnych kurortów. Świetny design, wyśmienita kuchnia i drinki,muzyka w tle i niezobowiązująca atmosfera tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. To hotele położone blisko plaż z dostępem do strefy rozrywki.
2.Nowoczensym designem
Hotele Cook’s Club wyróżnia świetny design. Zarówno pokoje, jak i pomieszczenia ogólnodostępne zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu a doskonale dobrane dodatki potęgują atmosferę relaksu. Cook’s Club to stylowe i proste pokoje oraz apartamenty z małą kuchnią, idealne dla osób podróżujących w pojedynkę oraz grup znajomych.
3.Miłością do jedzenia
Sercem Cook’s Club jest Cantina – kulinarny hotspot przyciągający nietuzinkową kuchnią serwowaną non stop. Street-food z całego świata i lokalne specjały, od zdrowych dań wegańskich po klasyczne potrawy, zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających smakoszy.
4.Relaksem i mottem „chwilo trwaj!”
W hotelach Cook’s Club życie skupia się wokół głównego basenu, który od rana do nocy jest miejscem integracji i chilloutu. Tu się zrelaksujesz przy muzyce serwowanej przez wyselekcjonowanych DJ-ów. W barze Captain’s Cook napijesz się świeżych soków i fantazyjnych koktajli, które wykreował topowy berliński barman – David Wiedemann.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – tutaj oraz szybkiej rezerwacji, ponieważ miejsca znikają w błyskawicznym tempie!